Ira_in_love
Хвасты и обзоры 5 апреля 2016, 22:29

Наші туфельки D.D.Step)

Вибрала взуття виключно спираючись на відгуки і не розчарована))) Ось наші туфельки, натуральна шкіра, м'ягенькі, легенькі, захищений носочок...красота!

Ira_in_love
Разное 1 апреля 2016, 00:12

Gepur.com, хтось замовляв?

Доброї ночі, дівчатка) Вибрала собі декілька товарів і сумніваюсь на рахунок якості, ціни досить демократичні. Які ваші відгуки? дякую

Ira_in_love
Главный клуб 29 марта 2016, 20:00

Потрібні відгуки про взуття Ren But (не тапочки)

Стараюсь донечці вибирати якісне взуття, натрапила на цю фірму. Цікаво які вони в експлуатації? чи не "дубові"? Візуально мені сподобались, але чи варті своєї ціни? Наперед вдячна)

п.с.може хтось по розміру зорієнтує? не маломірять?

Ira_in_love
Здоровье ребенка 26 марта 2016, 16:25

Мамочки, у разі нездужання дитинки обовязково зверніться до лікаря!!

Ситуація в нашій лікарні: вночі в дитини була діарея, зранку батьки привезли в лікарню, щоб прокапати(думали отруєння),а в дитини розвинулась менінгококова інфекція, страшно подумати що могло статись якби не звернулись( зараз хлопчик в реанімації, дай Боженька щоб у нього все було добре. Даний пост написала не для того щоб сіяти паніку, а для того щоб черговий раз нагадати що самолікування може коштувати здоровя, а інколи і життя дитини.п.с. Лікарі в шоці і кажуть що зараз все частіше є випадки інфекцій без типових симптомів!

Ira_in_love
Разное 24 марта 2016, 18:28

Для чого ви використовуєте мед?

Крім лікування і медівника? Є багато меду, де його використати?

Ira_in_love
Здоровье ребенка 24 марта 2016, 14:16

Відчуваю, що я роблю щось не так( Як ви лікуєте діток?

Як тільки бачу якісь симптоми, даю або ударну дозу анаферону, або віферон зранку і на ніч і анаферон 3 рази на день, плюс багато пити, промивання носика,але завжди хвороба затягується(

Одразу розкажу ситуацію на сьогоднішній день, донечка захворіла (1, 8), вночі прокинулась з закладеним носиком, дала ударну дозу анаферону, багато пити (з тим проблем немає, вона зазвичай багато пє), синупрет, вдень температура 38, 5, перед сном дала нурофен. Другий день температура 37.5, жахливий насмарк, даю віферон 2 рази в день, анаферон 3 рази в день, синупрет. День третій температури немає, але донечка охрипла і зявився жахливий…

Ira_in_love
Разное 28 февраля 2016, 22:21

І я хочу дружити

Я теж хочу бути в курсі всього! Добавте в друзііі)))

Ira_in_love
Главный клуб 23 февраля 2016, 01:02

Укрпошта, допоможіть новачку

Покпляли в мене дівчата багато книг, і вибрали доставку укрпочтою,продаю я не часто і в основному НП користуюсь, ось і виникло питання, на Укрпошту можна запакувати в коробку чи пакет вдома чи вони перевіряють вміст і треба запаковувати при них? дякую.

Ira_in_love
Разное 21 февраля 2016, 15:10

Порадьте, що робити з книгами?

Бабуся колись працювала завідуючою книжкового магазину(в ті роки коли за книгами черги були) і як результат, що у неї, що у нас все завалено книгами! Куди їх подіти? (В бібліотеку ходила, книжки в основному на російській їм не потрібно, на макулатуру чи смітник шкода) а місця вдома обмаль, щоб просто тримати!

Ira_in_love
Разное 20 февраля 2016, 00:41

ВІГВАМ для дитини

Доброї ночі! Хочу пошити донечці вігвам, але не можу гарну тканину знайти, потрібен плотний коттон. Бачила на алі, але боюсь щоб не була занадто тонка, може в когось є перевірені продавці? В ікеї нема потрібних візерунків. Дякую.

Ira_in_love