GreenRose
Главный клуб 28 января 2018, 21:19

Синочку постав воду на каву

Прочитала пост у фейсбуці і згадала свого чоловіка, він у мене любить чітко поставлені задачі, при фразі- постав баняк з водою на плиту, - набирає, ставить і йде і НЕ ВКЛЮЧАЄ ГАЗ!!!

GreenRose
Главный клуб 28 января 2018, 11:08

Купання діток

у мене двоє хлопців майже пять років і майже рік. Менший уже сам купається у ванній зі старшим( тобто тримати його вже не треба, сижу збоку поливаю час- від часу)

GreenRose
Главный клуб 28 января 2018, 10:18

А Ви Рано встаєте?

GreenRose
Главный клуб 25 января 2018, 11:34

Як любити дружину!!!

вчора натрапила на статтю про те, як любити чоловіка, розказала свому , він сміється, що прийде завтра і перепитає по пунктах))) трохи дивна стаття, але в ній описуалось, що жінка не робот, яка має пахати на двох роботах і попри те виховувати дітей і ще й чоловіка задовольняти, а про духовну єдність між подружжям, про підтримку і любов. Сьогодні дам свому почитати, що він має робити, бо дещо підзабув...

Як любити свою дружину

Досвідчений консультант з подружніх стосунків Норман Райт пропонує випробувані поради, як повернути романтику і радість до подружнього життя та утримати їх

GreenRose
Главный клуб 24 января 2018, 16:38

А Ви любите свого чоловіка?

нещодавно прочитала статтю і можливо вона допоможе комусь переоцінити відношення до чоловіка?

Як любити свого чоловіка

Досвідчений консультант з подружніх стосунків Норман Райт пропонує випробувані поради, як повернути романтику і радість до подружнього життя та утримати їх.

100 коротких порад для покращення подружніх стосунків.

1. Зміцнюйте впевненість вашого чоловіка і заохочуйте до діяльности, даючи зрозуміти, що ви його потребуєте і цінуєте.

2. Чоловіки схильні приймати все буквально. Коли ви про щось просите свого чоловіка, починайте зі слів «Зроби будь ласка…» замість «Чи не міг би ти? ..» Він зрозуміє, що ви потребуєте допомоги, а не просто ставите гіпотетичне запитання.

GreenRose
Главный клуб 17 декабря 2017, 21:04

містика життя

Цього тижня був у мене ювілей 30, не знаю чому, але святкувати не було бажання- вдома чоловік і син хворі на скарлатину і вдома карантин - ніяких гостейще два тижні. В цей день приймала усі поздоровлееня, крім одного, якого багато років вже і не чула. З меншим малюком вийшли в на прогулянку і думаю - треба зайти в магазин і хоч щось купити смачного - посидіти ввечері, але чомусь не хочеться. Так і просто повечеряли, ще такого не було, щоб я не святкувала. Зранку дзвінок, що помер тато, не хотіли вночі дзвонити. І кілька тижнів тому все з ним було…

GreenRose
Главный клуб 27 февраля 2016, 20:26

Аукціони

Доброго вечора, на клумбі я недавно, от нарешті вчора мала змогу виставляти свої товари на аукціоні, деякі лоти покупці успішно викупили, я уже навіть відправила, а декілька лотів - покупці не відповідають і неясно чи викуплять взагалі, а на кожен знало по 2 гривні, сума ніби не велика, але всеодно шкода. Ніяк не можу знайти правила аукціону, терміни викупу лоту і чи можливо повернути ці кошти. Підкажіть будь-ласка новачку )))

GreenRose
  • 1
  • 2