Farina
Кулинарные рецепты 30 сентября 2017, 15:31

Самса з сиром!!!!!Нарешті я знайшла ідеальний рецепт листкового тіста

Вибачте за кількість :hushed:,не встигла сфотографувати всю красу, мої ненажери:blush: майже усе з'їли.

Farina
Главный клуб 21 сентября 2017, 15:36

Цікава ваша думка))

Я думаю, багато хто з ваших дітей бачив чи вивчав книжку: "Вчимося читати" Шелестової. Книжка гарна, не сперичаюсь, моя старша донечка готувалась по ній до школи . Виникала суперчка у групі в садочку. Мої меншій донечці, зараз 3,8 роки, у нашій групі всі такого віку, можливо, 4 роки декільком. Вихователька запропонувала закупити ці підручники зараз. Та чи не рано? Я всім озвучила, що не згодна, тому, що рано. На слідуючий рік так, але не зараз. Що ви можете сказати з приводу цього?

Farina
Главный клуб 22 августа 2017, 11:47

Крадіжка(((((

Не можу заспокоїтись і досі. В голову не влазить, як???????? - ми усі вдома, світло кругом включене, а вони влізли на балкон і викрали чоловіка інструмент. Я була на кухні, коли почула, що щось наче впало за вікном. Я вибігла до чоловіка у спальню, де знаходиться наш балкон, а чоловік працював в цей час за комп'ютером, біля 23:00, грала не гучно музика. Коли ми глянули на балконні двері, а там уже вистрибує бидлота з інструментом. Чоловік босий, у білизні за ним у вікно. Було їх двоє: один поки тікав повикидав з рук усе, а інший втік з інструментом.

Не можу…

Farina
Главный клуб 9 августа 2017, 11:13

Я це зробила)))

Ви не повірите, так, я та мама, яка за 32роки, робить другий раз манікюр. Так, я існую, якби це не дивно звучало на сьогоднішній час. Останній раз, це було 12 років назад. Запитаєте чому, відповім - якось навіть не замислювалась, завжди робила собі сама вдома. А це так прям захотілось, що я собі не находила місця) І ось результат) Не судіть строго;)

Farina
Домашние животные 28 июля 2017, 16:54

Допоможіть вибрати цікаве їм

Не можем дійти загальної думки. Можливо, ви ще нам підкинете якісь цікаві пропозиції. Знайомтесь, наш пухнастий - хлопчик.

Дякую усім! Вибрали мої дівчатка банально, але для них найкраще - Пончик, Понч. А, маленька, на своїй" волні "Пончик-Лимончик:grinning:

Farina
Хвасты и обзоры 3 января 2017, 16:29

Чудеса бувають????? Та-а-а-ак!!!!!!

Annuchka!!!! Дякую величезне за подарунок!!! Неочікувано і ду-у-у-уже приємно) Я сьогодні отримала подяку за наш подарунок від сім"ї Тромпак з міста Ужгород.

Ми уже заварили чайок, м-м-м-м-м, який аромат, а які смачний Закарпатський чорнослив в шоколаді.... а ввечері буде компот з сушки.

Farina
Хвасты и обзоры 20 декабря 2016, 22:26

Подарунок отримали і ми! Урррааааа!!! Дякуємо Мішура Світлані!!!!

Сьогодні і ми отримали наш довгоочікуваний подаруночок!!!! Дякуємо Світланочка!!!

Farina
Главный клуб 17 сентября 2016, 15:31

Гуртки...А як ваші діти поєднують школу з гуртками?

Я мама двох дівчаток: майже 8 та 2, 8 років. Старша навчається у 2-му класі. Ми ходимо на два гуртки(спортивно-бальні танці(3 рази в неділю) та англ.мова(2рази)), а також відвідуємо музичну школу(5 разів у неділю). Додам, не насильно заставляю малявку ходити, їй все подобається. Тільки встигаю за нею з меньшою бігати і нагадувати коли і який гурточок. Всі знайомі достають із запитаннями: а дитині не важко? а вона не втомлюється? Чесно, втомилася я, відповідати на ці запитання. І тут не раз сама замислююсь, а, можливо, дійсно я забагато навішала на дитину? Хоча вона у мене така енергійна, що готова ще гори…

Farina
Здоровье родителей 23 июня 2016, 16:39

ПРОГЕСТЕРОН!!!! За і проти!?

Ситуація така: у мене 2 місяці затримка, була улікаря та УЗД(вагітності не має). Лікар запропонувала пропити вітамін Е, якщо не підуть місячні тоді ПРОГЕСТЕРОН. Думаю - варто чи ні? Це ж, все-таки гормон. Мені 31, маю двох дітей. Збої під час місячних були дуже часто, але це не завадило народити запланованих діток. Цікава ваша думка з цього приводу. Можливо у когось була подібна ситуація? І як ваш організм відреагував на цей препарат?

Farina
  • 1
  • 2