Businka_2d
Главный клуб 10 мая 2018, 00:04

Як назвати студію цукрової епіляції? Все, я зламала всю голову...

Дівчата, дорогенькі, чи то вже просто пізно, чи моя фантазія закінчилась на дизайні рекламної листівки. Незабаром відкриваю приватний кабінет, чи то студію цукрової епіляції. В майбутньому буде не лише шугарінг, але й антицелюлітний баночний масаж, нарощення вій, макіяж. Постало питання про назву. От думаю, зараз я відкриваюсь поки лише із шугарінгом, хоча послуги в цій сфері теж різні - типу продаж продукції, навчання домашньому шугарінгу, навчальні програми різні. Але ж в майбутньому буде і інше, то як же його назвати врешті-решт...Підкажіть, може на свіжий погляд буде зрозумілішим, як краще зробити. Варіанти назв пишіть у коментарях. Дякую!

Businka_2d
Главный клуб 3 мая 2018, 22:59

"Воздуходув" - що за звір і який взяти?

Замислююсь купити чоловікові на День народження, але не щназ, який взяти. Можливо, хтось брав і знає нюанси вибору. Підкажіть?

Businka_2d
Ищу товары 2 мая 2018, 22:29

Куплю косметологічну кушетку і ширму

Шукаю косметологічну кушетку б/у в ідеалі кольору бежевого/білого/молочного, яка складається. А також ширму, бажано білу, теж недорого.

Businka_2d
Главный клуб 26 апреля 2018, 14:39

Чи воно мені треба?

Сьогодні вранці вперше за останній рік пробіглась по базару, усипанному куплю недорогих сліпончиків. Ціна від 250 до 350 грн. Екошкіра. Собі такі взяла, бо вони хоч і на один сезон

Businka_2d
Главный клуб 14 апреля 2018, 21:36

Чим пересилати фотокнигу в Росію?

У батьків в травні Дні народження, тому ми з сестрою забацали класну фотокнигу для них, але тепер постає питання, як її відправити, щоб точно дійшло, бо книга коштує півтори тисячі.

Укрпоштою реально не дають ніяких гарантій, тобто нема оцінки і ніхто нічого не поверне в разі чого.

Чим тоді його можна передати, щоб не за всі гроші світу, ну типу гривень за 500-600?

Businka_2d
Хвасты и обзоры 10 апреля 2018, 22:25

Пост вдячності Freekee =)

Сьогодні я отримала свій неймовірно приємний подарунок за глядацькі симпатії в конкурсі весняних сніговиків від Freekee. Навіть не знаю, як описати свої відчуття - це неймовірно приємно! Все так продумано і смачно=) Величезне дякую Вам за чудовий конкурс, море позитивих емоцій і за цей чудовий приз.

Businka_2d
Ищу товары 3 апреля 2018, 18:37

Штани прорезинені для хлопчика

Куплю недорого штани прорезинені б/у або нові на хлопчика 116-122 і 98-104. Фото для привернення уваги

Businka_2d
Главный клуб 28 марта 2018, 09:44

Порадьте надійне турагентство в Рівному

Справа в тому, що на відпочинок ми останній раз літали 7 років назад, на наш медовий місяць. І тоді цим щаймавза чоловік. Тому я навіть не знаю, з якої сторони підступитися.

З огляду на це, дуже треба рекомендація хорошого, надійного і не надто дорого агентства в Рівному. Відпочинок планується на серпень. Думали про Турцію, але з радістю прийму поради щодо країни відпочинку з двома дітьми в серпні.

Businka_2d
Книжный клуб 24 марта 2018, 08:25

Куплю книгу Ю. Несбе "Спрага" ("Жажда")

Куплю б.у або обміняю на "Дівчина в потязі"

Businka_2d
Здоровье родителей 23 марта 2018, 11:16

Коли Вам погано, з ким ділитесь?

Буває так, що зовсім накриває - причини різні - просто втома, нерви, якісь проблеми на роботі чи ще щось, і стає зовсім так... недобре. В голові всілякі думки, які нічого хорошо не приносять. Але головна проблема в тому, що не знаєш, з ким поділитися, і чи потрібно взагалі.

От якщо розказати таке мамі, вона переживатиме - краще не треба. Розкажу сестрі, вона перейметься, і певно сформує якусь думку, яка в майбутньому матиме певні наслідки у ставленні до мене, до сім'ї, до чоловіка. Друзям? У них свого такого ж вистачає, для чого їм ще моє.

От і питання виникає - коли…

Businka_2d