Businka_2d
Главный клуб 6 сентября 2018, 22:03

Епік фейл, так сказать...

Додала я до свого улюбленого шугарінга нігті. Навчилась робити, виходить непогано, під кутикулу, всі діла))) і от вчора прийшла до мене перша "а-ля клієнтка", моя знайома. Прийшла на 17.30. Почала я їй знімати гель-лак, а тут бац тобі, а в неї гель... Я, якщо що, збираюсь тільки гель-лак покривати.

І що робити, я вже знімати почала, колір то зняла, а вся база лишилась. Пиляла я його пилкою (в неї там ще й стразів пів кг було), 3 години... Чоловік злий (прийшла в 10 вечора), в неї малий вдома (5 клас) сам. Покривала наспіх, вийшло, звісно, не так, як хотілося.

Вона…

Businka_2d
Ищу товары 31 августа 2018, 22:32

Бананка для дівчинки 14 років

Дали мені завдання знайти бананку для дівчинки 14 років. Зовсім не розуміюсь на такій моді. Покажіть, що гарно, або запропонуйте недорого бананку.

Businka_2d
Главный клуб 31 августа 2018, 13:24

Найпопулярніші кольори гель-лаку Коді

Дівчатка, хочу купити 10-15 гель-лаків для початку роботи. Але трохи складно зорієнтуватися, які кольори користуються популярністю і попитом. Ще складніше тому, що багато відтінків одного кольору і купувати хочу на

Businka_2d
Главный клуб 23 августа 2018, 15:29

Nescafe dolce gusto кавомашина - шукаю відгуки

Т​аке питання - хочу купити таку кавомашину, але не розбираюсь в них. Пропонують недорого, варто брати? Наскільки смачна кава? Чи лише їх стіки туди підходять? Які підводні камені є?

Businka_2d
Главный клуб 3 августа 2018, 20:45

Де купити кульки дешево?

Дівчатка, здайте, будь ласка, сайти, на яких можна придбати багато повітряних кульок недорого. Ну і, може, ще щось для свята. Наприклад, серпантин крупний такий.

Businka_2d
Главный клуб 29 июля 2018, 22:38

Де в Україні чисте море і гарний пляж?

Ох, дівчата, все як завжди - починаємо з думок про Турцію, закінчуємо Україною. Так от питання, куди поїхати, щоб було чисте море, гарний сервіс і не за гроші Туреччини?

Businka_2d
Главный клуб 28 июля 2018, 18:56

Заморожений морський коктейль варити треба?

Не смійтеся, бо купую вперше))) Має ось такий вигляд його треба варити чи він готовий до споживання? На упаковці ні слова)))

Businka_2d
Здоровье родителей 24 июля 2018, 22:24

Мігрень! Рятуйте:'(

Дівчата, знаю, що треба до лікаря, і щойно зможу, піду, а поки, можливо, хтось підкаже справді дієві методи боротьби з мігренями.

В дитинстві були мігрені до рвоти, потім переросла. Після народження дітей повернулись. Спочатку на фоні втоми, коли невисипалась. А тепер кожні 3-4 дні просто так, з нічого. Рятувалась солпадеїном розчинним. Колись пробувала якийсь типу антимігрин, ледь не вмерла... Так погано після нього було. А зараз солпадеїн перестав допомагати.

Мігрені такі, що вранці попередній день здається сном, ніби була п'яна. Це дуже заважає...

Businka_2d
Главный клуб 20 июля 2018, 01:09

Найбільш миле ім'я для дівчинки за значенням

Подумалося мені, що кожне ім'я має якесь значення. Більше чи менше, але тлумачення збігаються.

Наприклад, Вікторія дуже сильне ім'я, Тетяни більшість в дитинстві як хлопчаки ну і так далі.

От стало цікаво, яке ім'я для дівчинки є найбільш милим, добрим і лагідним (згідно тлумачення і Вашого досвіду).

Businka_2d
Главный клуб 16 июля 2018, 23:10

Підводні камені роботи лешмейкера і бровиста

Дівчата, які працюють в цій сфері, розкажіть, будь ласка, про недоліки цієї роботи. Скільки потрібно окрім навчання на матепіали. Які можуть бути проблеми під час роботи? Нюанси і підводні камені. Хочу щось додати до своєї роботи і задумуюсь про цю сферу.

Businka_2d