Businka_2d
Кулинарные рецепты 3 ноября 2018, 23:56

Трішки дурне питання... Рецепт гарячих бутербродів

Я ніколи не заморочувалась з ними - хліб, масло, шинка, сир і в мікрохвильовку. Але якось це дуже просто))) Що можна додати чи змінити? Можливо все порізати, або додати якийсь простий інгредієнт. Хто як робить? Щоправда жодних овочів типа помідор і огірків в мене нема, а бутери хотіла на завтра на сніданок зробити...

Businka_2d
Ищу товары 30 октября 2018, 20:32

Шукаю сукню смарагдового кольору

Хочу сукню велюрову або штучний замш, довжина по коліна або нижче. Розмір XS/S. Фото для прикладу. Можливо, знайду те, що юібіль в душу западе))) Ну і одразу проголосуйте, що Вам більше із пропонованих подобається. І так, я розумію, що одне з них зеленого кольору))) Вибираю на Новий рік.

Businka_2d
Главный клуб 27 октября 2018, 13:58

Тонуючий бальзам, який повністю змиється

Дівчата, хочеться змін. Хочу потонувати волосся в рудий чи ще якийсь, але не хочу, щоб потім колір відростав. Колись давно брала Тоніку, з червоного вимило на рудий і далі відростало(((( Підкажіть, може, якийсь хороший, який таки змивається повністю.

Businka_2d
Здоровье родителей 24 октября 2018, 20:06

Копчик...чим допомогти?

Ох, довго я збиралась і таки пишу, раптом все ж хтось допоможе порадою.

Два тижні назад я сильно вдарилась копчиком, практично до втрати свідомості. Поїхали в лікарні, там сказали, що знімок робити нема сенсу, тому що на ньому нічого не буде видно. Крім того, не залежно від того, чи там перелом, чи тріщина, чи забій, лікування однакове - знеболення.

Минуло два тижні, а біль такий ніби вчора вдарилась. Чим реально можна допомогти зняти біль. Від німесила трішки легше, але страшенно клонить на сон. Спати боляче, ходити боляче, сідати боляче, сидіти нормально взагалі нереально...

Businka_2d
Главный клуб 20 октября 2018, 21:29

Навчання на барабанах

Чиї дітки займаються грі на ударних, барабанах? Я замислююсь над тим, щоб записати сина в музичну на ударні. Беруть з 10 років. Розкажіть про плюси, мінуси і що подобається чи не подобається? Чи дорого?

Businka_2d
Главный клуб 12 октября 2018, 12:32

Форнетті розпалися, Наминайко не смачні, що ще спробувати?

Дівчатка, підкажіть, ви ж все знаєте) В кафе продавали Форнетті, брали непогано і на смак не скаржились. Після їх розпаду, спробували Наминайко, але це зовсім не те, не так якість,

Businka_2d
Главный клуб 7 октября 2018, 11:18

Кольорова база Kodi, хто користувався?

Питання ось в чому - захотілось мені зробити нігтики лише рожевою базою. Тобто після праймера, нанесла два шари рожевої бази і перекрила топом. Так ось все це потріскалось через день,

Businka_2d
Главный клуб 4 октября 2018, 21:16

Хто викуповує Некст під мінус і який розмір взяти?

Дівчатка, чи хтось викуповує Неустойки під мінус? І, можливо, з ось купував ці тапулі, який розмір взяти на ніжку 19,5 см? Дякую всім за допомогу))

Businka_2d
Здоровье родителей 24 сентября 2018, 19:54

Аплікатор Кузнєцова - на що звернути увагу при виборі?

Дівчата, хочу купити собі для спини за порадою лікаря таке чудо техніки))) ПілкаПідк, який варто брати, а який ні. На що звернути увагу під час вибору? Може, фірма краща якась чи якістб?

Businka_2d
Отдам даром 13 сентября 2018, 12:42

Кому зібрати пакет речей на хлопчика?

Маю купу одягу, багато фірмового, але стан різний, є хороший, є з плямами. Можу зібрати і віддати задарма, лише за пересилки. Кому? Вік від 1 до 3 років. Дівчатка, є ще одяг на 7-8 років.

Businka_2d