Businka_2d
Главный клуб 28 декабря 2018, 11:44

Порадьте колядку (пісенну) для дітей

Наближається Різдво, і, знаю точно, родичі чекатимуть колядки від дітей. Підкажіть, будь ласка, якусь легку і приємну мелодійну колядку для дитини 6 років (ну і 3,5 років))). І, можливо, якісь класні віршовані колядки, хочеться не такі як завжди. Дякую!

Businka_2d
Главный клуб 23 декабря 2018, 19:51

Як вибрати духовку?

Постало питання нарешті придбати духовку (єєєй! Три роки без неї були непростими). Але я повністю розгублена, їх стільки, а на що саме звернути увагу не знаю.

Підкажіть, що в духовці важливо? Яку краще брати - електро чи газову, чи індукційну? Які функції справді важливі, а які так, для понтів?

Businka_2d
Домашние животные 22 декабря 2018, 17:16

Я починаю хвилюватися))

Почну з того, що в мене дві собаки. Це у мене, яка в житті не збиралася їх мати))) Коли ми переїхали в нових будинок, прибився до нас песик, так і лишився він з нами жити - Дружком назвали. Буду зробили і живе він у нас вже три роки. Цієї осені нам підкинули малесеньке цуценя, ми його ледь виходили, бо його кліщ вкусив і він помирав. Але виходили ми цуцика, і виявилося, що це дівчинка... Назвали Гердою. Спочатку вони з Дружком сварилися, але зараз бачу так добре поладнали, що я починаю реально хвилюватися. Живуть в одній буді, бо другу ще не…

Businka_2d
Здоровье ребенка 22 декабря 2018, 10:36

Де перевірити родимку дитині

Сьогодні випадково помітила, що родимка у дитини на голові виросла трішки... Крім того з'явилося ще дві, теж на голові. Дуже розстроїлась. Не знаю тепер, куди іти, де перевіряти? Це до дерматолога треба чи куди? І, можливо, хтось знає, де саме в Рівному можна перевірити?

Businka_2d
Ищу товары 21 декабря 2018, 14:08

Скарбничка (копілка) свинка

Дівчатка, цього року якось все не так перед святами. Хвооіємо іду другий місяць поспіль, тому всі подарунки купую в неті.

Дуже потрібно знайти три скарбнички свинки, дві хлопчикам і одну дівчинці. Розмір не мінімальний. Відправка чим швидше. Запропонуйте щось, бо нічого людського в наявності не знайшла.

Businka_2d
Ищу товары 14 декабря 2018, 22:19

Ткніть, будь ласка, носом в тему про штучні ялинки

Дівчатка, десь нещодавно бачила тему про те, де краще і надійніше купувати литі ялинки. Можливо, хтось зберіг собі. Киньте, будь ласка, мені посилання

Businka_2d
Главный клуб 12 декабря 2018, 18:19

Поможіть знайти відео...

Стільки разів зустрічала, а як треба, не можу знайти... На відео обмальовують руку і потім із силуета домальовують різних тваринок - жирафа, слона, павича...

Киньте хтось в мене посиланням, будь ласка...

Businka_2d
Здоровье родителей 4 декабря 2018, 21:16

Все, більше нема сил... Гайморит, рятуйте!

Почну з того, що гайморит у мене хронічний, точніше будь-який трохи сильніший нежить перетаорперетв на гайморит. Крім того, коли хворію, то зазвичай починається з нежить, потім ларинготрахеїт напару з гайморитом. Цього разу те саме.

Чим можна полегшити головний біль при гайморитом? Що зробити ще?

П'ю синупрет, пшикаю в ніс дефлю синус, почала пити умкалор. З кашлем більш менш вже, голос по трохи вертається, а гайморит в усій красі.

Одразу скажу, що до лікаря не іду, бо призначить антибіотики, а останній раз я ними так імунітет підбила, що ще два місяці хворіла всім підряд.

Рятуйте, нема сил, а завтра на роботу…

Businka_2d
Хвасты и обзоры 3 декабря 2018, 20:06

Кулінарна книга Ектора Хіменеса-Браво з АТБ

Ось така от ця книжечка, реальна вартість якої заявлена як 600 грн)))

Є алфавітний покажчик, який вказує, з якого продукту, що можна приготувати. Тільки не тіште себе надією, мова не іде про основний інгредієнт, а просто один із багатьох.

Businka_2d
Книжный клуб 30 ноября 2018, 23:37

Яку книгу подарувати?

Яку книгу порадите купити молодій мамі, 30+- років, яка любить якісну літературу? Не знаю, що саме мається на увазі під якісною...Я розгублена, допоможіть накидати варіанти, будь ласка.

Businka_2d