Businka_2d
Ищу товары 6 февраля, 20:17

Шукаю постіль Майнкрафт, бажано з синім

Шукаю півторашну постіль з Майнкрафт тематикою. Тканина коттон, або щось дуже гарної несинтетичної якості на дотик. Не за всі гроші світу...

Businka_2d
Главный клуб 5 февраля, 23:14

Відеоролик із родів

Одразу скажу, що тема не для срачу))

Подумала, що коли я наважусь на третю дитину, то хотілося б зберегти ці відчуття у відеоролику, професійному. Але не можу зрозуміти, як правильно це робиться. Хто має знімати, звичайні відеооператори мені здається, на родах не знімають. Скільки це коштує і, як взагалі в пошук вбивати, де їх шукати? І чи дозволять в лікарні?

Може, хтось таке робив чи чув?

Businka_2d
Главный клуб 2 февраля, 16:01

Де купити овальний карніз для широких в ванну кімнату?

Маємо окремо стоячу ванну, точніше ванну, яка стоїть вузенькою стороною до стіни. Потрібна штанга для широких, яка б кріпилась до стелі і була овальної, або хоча б округлою буквою П.

Businka_2d
Кулинарные рецепты 31 января, 12:15

Глазурь для кейк-попсів

Дівчата, підкажіть, будь ласка, що можна додати до шоколадної глазурі (топлена на водяній бані), щоб обтікаємість стала кращою? Тобто щоб не такий великий шар лягав, щоб глазур рідшоб трохи сала, але потім гарно застигла і не липла. Масло вершкове, олію чи молоко? Поділіться, будь ласка, лайфхаками, дуже треба... І бажано рецепт перевірений, оскільки не маю багато зайвих продуктів, особливо самої глазурі для проби.

І ще одне питання - глазур, яку розводять, можна нею покривати чи вона не застигне?

Businka_2d
Главный клуб 30 января, 21:27

Розвиток самостійності в дитини - коли час?

Одразу скажу, що тема досить дискутивна, але хочеться побачити думку більшості чи що.

Всі ми кажемо, що нас в дитинстві більше завантажували відповідальністю, і ми були більш самостійними. Нас лишали з 5-6 років вдома самих, а з семи ми могли приготувати якісь елементарні страви (на газовій, звісно, плиті), їздили на громадському транспорті до школи чи в школу мистецтв.

І що зараз? Що змінилося? З якого віку ми можемо делегувати дитині певні "повноваження", серйозніші, ніж просто прибрати зі столу і вдягнутися на вулицю? Які ваші думки з цього приводу?

Businka_2d
Кулинарные рецепты 29 января, 19:18

Розпис пряників - якими фарбами?

Задумала сину на День народження пряники сама задекорувати. Спекти пряники змогла, айсинг зробила (ну на трійочку, так сказать, але ж то перший раз)). А от мучить мене питання, на яке ніяк не знайду відповідь - художній розпис пряників чим роблять, якими саме фарбами? Була б щиро вдячна, якби хтось прям носом тикнув із посиланням.... Дякую!

Businka_2d
Главный клуб 18 января, 17:09

Потрібна порада майстрів манікюру

Дівчата, нещодавно, кілька місяців назад, я зайнялась манікюром. Не скажу, що я вже профі майстер, але виходить непогано. Єдине, що мене хвилює, що я поки не роблю ніякого особливого дизайну.

Businka_2d
Робота 16 января, 12:44

В Рівне потрібно жінка на город і прибирання вдома

Шукаємо дві жінки, на дві різні роботи. Перша, окраїна Рівного, допомога суто по городу, догляду за квітником. Тому потрібно добре розбиратися в цьому. З/п 250 грн в день.

Друга поблизу Рівного, 10 хв маршруткою (дорога оплачується). Допомога в прибиранні будинку і на городі. Потрібні охайні, відповідальні, чесні жінки на тривалий термін роботи. Якщо все влаштує обох (і працедавця і працівницю), то співпраця роками.

Businka_2d
Главный клуб 8 января, 00:08

Де взяти схему для вишивки з бісером?

Хочу вишити рушник бісером до Великодня, але хочу схему вже комплектовану бісером. Підкажіть, будь ласка, де купити можна таку в Інтернеті?

Businka_2d