Businka_2d
Главный клуб 12 декабря 2018, 18:19

Поможіть знайти відео...

Стільки разів зустрічала, а як треба, не можу знайти... На відео обмальовують руку і потім із силуета домальовують різних тваринок - жирафа, слона, павича...

Киньте хтось в мене посиланням, будь ласка...

Businka_2d
Здоровье родителей 4 декабря 2018, 21:16

Все, більше нема сил... Гайморит, рятуйте!

Почну з того, що гайморит у мене хронічний, точніше будь-який трохи сильніший нежить перетаорперетв на гайморит. Крім того, коли хворію, то зазвичай починається з нежить, потім ларинготрахеїт напару з гайморитом. Цього разу те саме.

Чим можна полегшити головний біль при гайморитом? Що зробити ще?

П'ю синупрет, пшикаю в ніс дефлю синус, почала пити умкалор. З кашлем більш менш вже, голос по трохи вертається, а гайморит в усій красі.

Одразу скажу, що до лікаря не іду, бо призначить антибіотики, а останній раз я ними так імунітет підбила, що ще два місяці хворіла всім підряд.

Рятуйте, нема сил, а завтра на роботу…

Businka_2d
Хвасты и обзоры 3 декабря 2018, 20:06

Кулінарна книга Ектора Хіменеса-Браво з АТБ

Ось така от ця книжечка, реальна вартість якої заявлена як 600 грн)))

Є алфавітний покажчик, який вказує, з якого продукту, що можна приготувати. Тільки не тіште себе надією, мова не іде про основний інгредієнт, а просто один із багатьох.

Businka_2d
Книжный клуб 30 ноября 2018, 23:37

Яку книгу подарувати?

Яку книгу порадите купити молодій мамі, 30+- років, яка любить якісну літературу? Не знаю, що саме мається на увазі під якісною...Я розгублена, допоможіть накидати варіанти, будь ласка.

Businka_2d
Книжный клуб 25 ноября 2018, 19:41

Порадьте дитячу книгу про космос

Син 5,9 років зацікавився зірками і космосом. Порадьте якусь толкову книгу, будь ласка. Таку щоб було доступно, цікаво і з малюнками про цю галузь написано. Дякую всім, хто не пройде повз

Businka_2d
Главный клуб 10 ноября 2018, 15:34

Чим ближче до ДН, тим більше хочеться змін))

Все життя була русявою, максимум трохи висвітленою. А тут - чим ближче до 31, тим більше мене пре))) Радує, що це тонік і він змиється. Що ще спробувати? І якою краще?

Businka_2d
Главный клуб 6 ноября 2018, 12:01

Обгортання ламінарії - хто робив?

Цікавлять результат, а також,чи варто робити самостійно в домашніх умовах. Скільки процедур доведеться зробити, щоб побачити результат?

Businka_2d
Кулинарные рецепты 3 ноября 2018, 23:56

Трішки дурне питання... Рецепт гарячих бутербродів

Я ніколи не заморочувалась з ними - хліб, масло, шинка, сир і в мікрохвильовку. Але якось це дуже просто))) Що можна додати чи змінити? Можливо все порізати, або додати якийсь простий інгредієнт. Хто як робить? Щоправда жодних овочів типа помідор і огірків в мене нема, а бутери хотіла на завтра на сніданок зробити...

Businka_2d
Ищу товары 30 октября 2018, 20:32

Шукаю сукню смарагдового кольору

Хочу сукню велюрову або штучний замш, довжина по коліна або нижче. Розмір XS/S. Фото для прикладу. Можливо, знайду те, що юібіль в душу западе))) Ну і одразу проголосуйте, що Вам більше із пропонованих подобається. І так, я розумію, що одне з них зеленого кольору))) Вибираю на Новий рік.

Businka_2d