Businka_2d
Главный клуб 18 января, 17:09

Потрібна порада майстрів манікюру

Дівчата, нещодавно, кілька місяців назад, я зайнялась манікюром. Не скажу, що я вже профі майстер, але виходить непогано. Єдине, що мене хвилює, що я поки не роблю ніякого особливого дизайну.

Businka_2d
Робота 16 января, 12:44

В Рівне потрібно жінка на город і прибирання вдома

Шукаємо дві жінки, на дві різні роботи. Перша, окраїна Рівного, допомога суто по городу, догляду за квітником. Тому потрібно добре розбиратися в цьому. З/п 250 грн в день.

Друга поблизу Рівного, 10 хв маршруткою (дорога оплачується). Допомога в прибиранні будинку і на городі. Потрібні охайні, відповідальні, чесні жінки на тривалий термін роботи. Якщо все влаштує обох (і працедавця і працівницю), то співпраця роками.

Businka_2d
Главный клуб 8 января, 00:08

Де взяти схему для вишивки з бісером?

Хочу вишити рушник бісером до Великодня, але хочу схему вже комплектовану бісером. Підкажіть, будь ласка, де купити можна таку в Інтернеті?

Businka_2d
Главный клуб 28 декабря 2018, 11:44

Порадьте колядку (пісенну) для дітей

Наближається Різдво, і, знаю точно, родичі чекатимуть колядки від дітей. Підкажіть, будь ласка, якусь легку і приємну мелодійну колядку для дитини 6 років (ну і 3,5 років))). І, можливо, якісь класні віршовані колядки, хочеться не такі як завжди. Дякую!

Businka_2d
Главный клуб 23 декабря 2018, 19:51

Як вибрати духовку?

Постало питання нарешті придбати духовку (єєєй! Три роки без неї були непростими). Але я повністю розгублена, їх стільки, а на що саме звернути увагу не знаю.

Підкажіть, що в духовці важливо? Яку краще брати - електро чи газову, чи індукційну? Які функції справді важливі, а які так, для понтів?

Businka_2d
Домашние животные 22 декабря 2018, 17:16

Я починаю хвилюватися))

Почну з того, що в мене дві собаки. Це у мене, яка в житті не збиралася їх мати))) Коли ми переїхали в нових будинок, прибився до нас песик, так і лишився він з нами жити - Дружком назвали. Буду зробили і живе він у нас вже три роки. Цієї осені нам підкинули малесеньке цуценя, ми його ледь виходили, бо його кліщ вкусив і він помирав. Але виходили ми цуцика, і виявилося, що це дівчинка... Назвали Гердою. Спочатку вони з Дружком сварилися, але зараз бачу так добре поладнали, що я починаю реально хвилюватися. Живуть в одній буді, бо другу ще не…

Businka_2d
Здоровье ребенка 22 декабря 2018, 10:36

Де перевірити родимку дитині

Сьогодні випадково помітила, що родимка у дитини на голові виросла трішки... Крім того з'явилося ще дві, теж на голові. Дуже розстроїлась. Не знаю тепер, куди іти, де перевіряти? Це до дерматолога треба чи куди? І, можливо, хтось знає, де саме в Рівному можна перевірити?

Businka_2d
Ищу товары 21 декабря 2018, 14:08

Скарбничка (копілка) свинка

Дівчатка, цього року якось все не так перед святами. Хвооіємо іду другий місяць поспіль, тому всі подарунки купую в неті.

Дуже потрібно знайти три скарбнички свинки, дві хлопчикам і одну дівчинці. Розмір не мінімальний. Відправка чим швидше. Запропонуйте щось, бо нічого людського в наявності не знайшла.

Businka_2d
Ищу товары 14 декабря 2018, 22:19

Ткніть, будь ласка, носом в тему про штучні ялинки

Дівчатка, десь нещодавно бачила тему про те, де краще і надійніше купувати литі ялинки. Можливо, хтось зберіг собі. Киньте, будь ласка, мені посилання

Businka_2d