Businka_2d
Главный клуб 24 января 2018, 12:44

Куди писати про проблеми на сайті Спешки?

Не можу по-людськи подивитися адресу для відправки посилок, бо у відображенні повідомлень жахливі глюки. Куди писати?

Businka_2d
Главный клуб 1 января 2018, 13:50

Як визначити розмір носочків на Нексті?

Мені треба носочки для моїх хлопчиків, розмір стопи 16 см і 19 см. В них зовсім на сайті не зрозуміло. Може, хтось брав. Підкажіть, будь ласка.

Businka_2d
Главный клуб 25 декабря 2017, 17:24

Порадьте дитячу колядку

Дівчата, хочу вивчити з сином 5 років (майже) колядку. Звісно, як варіант "Добрий вечір тобі" або "Нова радість стала", але, можливо, є якісь більш дитячі, не такі довгі? Слова вивчити не проблема, але він втомлюється співати стільки, увага переключається))

Businka_2d
Главный клуб 25 декабря 2017, 13:48

Куди віддати одяг в Рівному?

Є багато одягу, якісного, але не модного. Віддали родичі з Польщі. В них прийнято речі носити зручні, але ми такого не носимо. Тут теж навряд заберуть, бо всі хочуть модне. Тому маю питання, куди в Рівному занести речі, де вони справді потрібні? Викинути завжди встигну, але якось не камільфо, коли, можливо, вони комусь знадобляться...

Businka_2d
Главный клуб 19 декабря 2017, 01:00

Бейблейди - чи цікаве і, з якого віку?

Я в них повний нуль. Подумала, може, взяти сину куми на 5 років чи то ще зарано? Чи взагалі воно цікаве? Діти граються ними довго чи, як все, на раз? Чи потрібна та арена? Підкажіть, бо подарунок ще не придумала, а це типу зараз прям супер популярно і модно.

Businka_2d
Главный клуб 12 декабря 2017, 20:42

Гараж-трек щенячий патруль

Таке от щастя замовили діти на Новий рік. Я ніби люблю обирати подарунки, але останнім часом така купа неякісних іграшок, вже трохи набридли. Підкажіть, хто який брав, який варто, і

Businka_2d
Главный клуб 5 декабря 2017, 09:47

Найкращий подарунок, який ви отримували на День народження

Розкажіть, який найкращий, найцікавіший чи найбільш пам'ятний подарунок ви отримували на День народження.

Мені цього року сестричка подарувала шалено корисний і дуже вчасний подарунок - заняття з психологом по скайпу під назвою "Школа щасливого батьківства". Я у захваті)) По скайпу, бо психолог з Польщі.

Businka_2d
Главный клуб 4 декабря 2017, 09:49

Де можна купити корейська косметику напряму?

Хотіла би купити філер для волосся корейський, але на Алі його нема, а на Ebay ціна космос. Можливо, є якийсь іще сайт, і, може, навіть корейський, щоб купити чим дешевше?

Businka_2d
Главный клуб 3 декабря 2017, 11:09

Коли ви ставите ялинку?

Чоловік сьогодні видав, що час ставити ялинку. Як на мене, ранувато. А коли взагалі її вже доречно ставити? Коли ви плануєте ставити?

Businka_2d
Главный клуб 2 декабря 2017, 00:30

Ляльковий будинок

Сьогодні переглядала Інстаграм і натрапила на рекламу крутезних лялькових будинків. Ну, я в них не особливо розбираюсь, бо в мене хлопчики. Але маю двох мацьопих похресниць, то придивляюся на майбутнє.

А тепер, увага, питання - ціна 1300-1400 грн це нормально за триповерховий будиночок з балконом?

Фото з телефона вставити не можу.

Businka_2d