Businka_2d
Здоровье родителей 13 февраля, 20:10

Як швидко встати на ноги?

Здається, я трохи перестаралась з підготовкою до Дня народження сина, перевтомилась і в результаті, захворіла... Болить горло, температура, нежить. В суботу треба бути на ногах і не почуватись/не виглядати хворою. Як це організувати? Горло полощу, пшикаю, септефрил розсмоктую, ніс промиваю... Розкажіть секрети якісь чи що...

Businka_2d
Здоровье родителей 4 декабря 2018, 21:16

Все, більше нема сил... Гайморит, рятуйте!

Почну з того, що гайморит у мене хронічний, точніше будь-який трохи сильніший нежить перетаорперетв на гайморит. Крім того, коли хворію, то зазвичай починається з нежить, потім ларинготрахеїт напару з гайморитом. Цього разу те саме.

Чим можна полегшити головний біль при гайморитом? Що зробити ще?

П'ю синупрет, пшикаю в ніс дефлю синус, почала пити умкалор. З кашлем більш менш вже, голос по трохи вертається, а гайморит в усій красі.

Одразу скажу, що до лікаря не іду, бо призначить антибіотики, а останній раз я ними так імунітет підбила, що ще два місяці хворіла всім підряд.

Рятуйте, нема сил, а завтра на роботу…

Businka_2d
Здоровье родителей 24 октября 2018, 20:06

Копчик...чим допомогти?

Ох, довго я збиралась і таки пишу, раптом все ж хтось допоможе порадою.

Два тижні назад я сильно вдарилась копчиком, практично до втрати свідомості. Поїхали в лікарні, там сказали, що знімок робити нема сенсу, тому що на ньому нічого не буде видно. Крім того, не залежно від того, чи там перелом, чи тріщина, чи забій, лікування однакове - знеболення.

Минуло два тижні, а біль такий ніби вчора вдарилась. Чим реально можна допомогти зняти біль. Від німесила трішки легше, але страшенно клонить на сон. Спати боляче, ходити боляче, сідати боляче, сидіти нормально взагалі нереально...

Businka_2d
Здоровье родителей 24 сентября 2018, 19:54

Аплікатор Кузнєцова - на що звернути увагу при виборі?

Дівчата, хочу купити собі для спини за порадою лікаря таке чудо техніки))) ПілкаПідк, який варто брати, а який ні. На що звернути увагу під час вибору? Може, фірма краща якась чи якістб?

Businka_2d
Здоровье родителей 24 июля 2018, 22:24

Мігрень! Рятуйте:'(

Дівчата, знаю, що треба до лікаря, і щойно зможу, піду, а поки, можливо, хтось підкаже справді дієві методи боротьби з мігренями.

В дитинстві були мігрені до рвоти, потім переросла. Після народження дітей повернулись. Спочатку на фоні втоми, коли невисипалась. А тепер кожні 3-4 дні просто так, з нічого. Рятувалась солпадеїном розчинним. Колись пробувала якийсь типу антимігрин, ледь не вмерла... Так погано після нього було. А зараз солпадеїн перестав допомагати.

Мігрені такі, що вранці попередній день здається сном, ніби була п'яна. Це дуже заважає...

Businka_2d
Здоровье родителей 23 марта 2018, 11:16

Коли Вам погано, з ким ділитесь?

Буває так, що зовсім накриває - причини різні - просто втома, нерви, якісь проблеми на роботі чи ще щось, і стає зовсім так... недобре. В голові всілякі думки, які нічого хорошо не приносять. Але головна проблема в тому, що не знаєш, з ким поділитися, і чи потрібно взагалі.

От якщо розказати таке мамі, вона переживатиме - краще не треба. Розкажу сестрі, вона перейметься, і певно сформує якусь думку, яка в майбутньому матиме певні наслідки у ставленні до мене, до сім'ї, до чоловіка. Друзям? У них свого такого ж вистачає, для чого їм ще моє.

От і питання виникає - коли…

Businka_2d
Здоровье родителей 9 ноября 2017, 13:03

Болять ребра з правої сторони

Довго думала, чи писати, але мої сили поступово зникають.

Почалось все із кашлю, точніше ларинготрахеїту. За тиждень лікування без АБ, стан погіршився, випила АБ (звісно за призначенням лікаря) Кашель перейшов у вологий приступообразний. Після кількох днів такого кашлю почали боліти ребра, прям торкнутися боляче, дихати боляче, руку піднімати праву боляче, мовчу вже про те, що боляче кашляти.

Обстежила все - узі хороше, флюрографія теж, по аналізами невелике запалення нирок, невролог каже, що могла затиснути нерв. Пролікувала з уколами, не минуло. Зараз призначили другий курс АБ ніби від нирок, п'ю і бачу, що нічого не міняється. Ще трохи і руки опущу,…

Businka_2d
Здоровье родителей 13 октября 2017, 17:40

Анализ на гормоны

Девочки, надо здать анализы на гормоны, не могу выбрать лабораторию, в которой это сделать. Чтобы надежно и не очень дорого, потому что сдавать нужно много всяких. Подскажите, где вы делали, где что понравилось и что нет.

Businka_2d
Здоровье родителей 13 мая 2017, 17:36

Какие витамины пропить от усталости

Иногда я крутая мама восьмидесятого левела, которая все успевает и сама удивляется когда. А иногда, как сейчас, я просто полная размазня, и причино то нет. Все хорошо, ну болеем часто, ну, может, где-то морально подустала, но чтоб реально причин для физической усталости - их нет. А делать ничего заставить себя не могу. Это продолжается уже пару недель. Я, конечно, делаю через нехочу, но хочется, чтоб с энергией и чувством приятным удовлетворения от сделанного. В общем, может, кто-то посоветует, какие витамины пропить, чтобы правда помогли от усталости, зарядили энергией. Только, пожалуйста, проверенные, а то лишних денег особо нет, а они ведь…

Businka_2d
Здоровье родителей 3 марта 2017, 19:57

Вкуснющий жирозжигающий чай

Тема похудения для меня постоянно актуальна, поскольку мой организм может запросто за полтора месяца избавиться от 8 лишних киллограм, а потом за месяц их обратно набрать. Поэтому я всегда ищу

Businka_2d
  • 1
  • 2