AnnaB

Записи в Клубе AnnaB 

Политика 18 июня 2017, 23:15

Хто там казав про 90% російськомовних?)

50,5% населення України використовують українську мову як основну мову повсякденного спілкування.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного провідними соціологічними центрами країни (КМІС, "Рейтинг", Socis, Центр Разумкова). Результати опитування приводять в своїй статті для "Дзеркала тижня"народний депутат Ігор Гринів і польський політик Мирослав Чех.

Респондентам запропонували відповісти, якою мовою вони спілкуються вдома.

Згідно з результатами дослідження, найбільше українців, які говорять переважно українською мовою, проживає на заході (97,2%) і південному заході (91,6%) країни.

AnnaB
Политика 15 июня 2017, 14:26

Відкритий список

У базі даних «Відкритий список» публікують інформацію про людей, репресованих державою за політичними мотивами у період з жовтня 1917 по 1991 рр.

Багато років потому, як відбулись ці події, ми все ще не можемо навести імена усіх постраждалих, дати хоча б якусь точну цифру. І це не випадково. У багатьох не залишилось родичів, про багатьох людей не зберіглось жодних офіційних даних. Пам’ять про трагічні події поступово спливає, в той час як безліч імен не названо, а історій - не розказано.

У базі даних «Відкритий cписок» ми прагнемо зібрати в одне ціле найбільшу кількість відомих нам прізвищ та виставити їх у…

AnnaB
Политика 11 июня 2017, 13:58

Безвіз

Сьогодні один мій знайомий їде в Перемишль без візи.

Ось скріни його сторінки в ФБ. Читати знизу нагору.

AnnaB
Политика 29 мая 2017, 19:46

Как я полностью перешёл на українську мову.

На прохання трудового колективу розміщую методичку)

Писав мій чоловік колись собі, тому все від чоловічого імені.

Ефективність - 100%

Методичку було написано до подій на Євромайдані, до кримнашу і линири-динирів.

Как я полностью перешёл на українську мову.(пошаговые инструкции жителя Юго-Востока по возвращению к родным истокам, вопреки 360-летней политике антиукраинского террора "братской" орды).

1) Нужно осознать, что украинский язык не создавался искусственно, как русский - помесь южнославянского церковно-письменного (болгарский, румынский, сербский), угро-финского и тюрко-монгольского диалектов. Во всех исторических документах в открытом доступе указано, что такие гениальные учёные как Ломоносов и Карамзин по императорскому госзаказу в 18-19 веках придумывали (в прямом…

AnnaB
Политика 25 мая 2017, 17:20

Можете починати нити

Київська адміністрація має намір підняти ціни на проїзд у метро до 5 гривень, у наземному транспорті до 4 гривень з 15 липня.

Водночас на сайті КМДА опублікували проект розпорядження "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху".

"Це розпорядження набирає чинності з 15 липня 2017 року", - йдеться в документі.

Згідно з ним, вартість однієї поїздки автобусом, трамваєм, тролейбусом та фунікулером становитиме 4 гривні, метрополітеном – 5 гривень.

AnnaB
Политика 13 апреля 2017, 12:46

Не знаю, куди приткнути, але хай буде тут

Оце от на хвилі конкурсу згадався кулінарний конкурс. Тоді зняли одну роботу, бо основний інгридієнт має купуватись в магазині і типу його не всюди купиш.

А я от думаю. В багатьох конкурсних закусках було присутнє авокадо. А авокадо, то ж, мабуть, така штука, яка в будь-якому селі як бур'ян росте. Та так його багато, що свиней ним годують, бо не знають, куди діти.

І от судячи з села, де баба з дідом жили, оті кульки вафельні купити в магазині сільському можна, а от авокадо більшість сільських жителів сприймуть як якесь лайливе слово, бо в магазині воно зустрічається хіба що на…

AnnaB