AlinkaVitaminka
Здоровье ребенка 12 июля 2017, 13:58

Перелом і наслідки.

Мами, сьогодні доні зняли гіпс рука вся синя, сказали, що значить був крововилив. Але синець пройде, а рука не згинається взагалі. Пішли на масаж, наче їй легше, але от прийшли додому і знову не може зігнути в лікті її і все і майже нею не працює. То вже все? До кого звернутися ще? Масажист каже, що воно розробиться, а я не знаю взагалі що робити.

AlinkaVitaminka
Здоровье ребенка 10 июня 2017, 21:06

Ротавірус чи ацетон.

Чисто теоретично спитаю поки чекаю лікаря. Ротавірус може впливати на ацетон? Вчора доцю відпоїла, сьогодні менший після сну вдень почав рвати. Запаху ацетону немає в нього і не можу спіймати його, щоб зробити тест на ацетон. Але ті маси мають жахливий запах. Зараз доню розписала, вона каже, що в садку дівчинка також рвала і її забрали. От я вже і надумала Ротавірус, бо до всього в сина температура під 39.

Я пишу не для лікування, скоріше для свого заспокоєння.

AlinkaVitaminka
Здоровье ребенка 9 июня 2017, 11:02

Ацетон.

Якщо тест показав найвищий рівень ацетону? Що тоді,звонити на швидку? Реально в дом. умовах відпоїти? Мать в паніці.

AlinkaVitaminka
Здоровье ребенка 21 апреля 2017, 01:16

от чьо)

В нас сьогодні свято, знаєте чого я так пізно не сплю) я сьогодні у ролі зубної феї)))))) Забираю зубчік і ставлю монетку))))

Перший зубчик випав, але знизу зразу той постійний показався, але він якось ззаду ніби, то нормально? Воно вирівняється само? Я панікующа мама, яка піде ж до лікаря завтра, але після

AlinkaVitaminka
Здоровье ребенка 20 марта 2017, 23:28

Я не лікар. Просто цікава інформаці для роздумів.

Чернівецький дитячий лікар-інфекціоніст розповів, чому небезпечно стимулювати імунітет дитини.

Відповіді знає дитячий лікар-інфекціоніст, доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ Микола Гарас

Бажання стимулювати («підняти», «підвищити», «покращити») імунітет з’являється майже у кожного, хто стикається з хворобою чи у себе, чи у свого малюка. Та чи потрібно цілеспрямовано втручатися у роботу надзвичайно складних систем організму? Спочатку просте визначення. Імунітет – це система організму, що забезпечує захист від усього чужого. Це система балансу розпізнавання «свій-чужий», «шкідливий-нешкідливий» і якщо бездумно та грубо втручатися у цей баланс, можуть бути вкрай негативні наслідки.

AlinkaVitaminka
Здоровье ребенка 13 марта 2017, 17:51

Спитаюсь..

Ніфуроксазид,мезим та хумана дітю 1,3. Пішла врач, сказала завтра випорожнення на аналіз. Врач та, шо бісептол назначала, тому раджуся поки в аптеку не пішла.

AlinkaVitaminka
Здоровье ребенка 11 марта 2017, 16:22

Умкалор+парацетамол.

Лікар сказав дати те і те. Синочок спить вже четерту годину, але встає попити, то нормально? Температура так і тримається 38,6...короче мать панікує.

AlinkaVitaminka
Здоровье ребенка 15 февраля 2017, 17:41

Кашель і ліки.

Вчора мій парнішка почав кашляти. Вечером почула хрипи. Сьогодні потягнула його в лікарню. Лікар послухала - є хрипи. Висновок трахеічний бронхіт. Ну добре.

В рецепті нам виписують бісептол,стоптусін і інгаляції. І щось мені в цьому списку напрягає.

Я не лікую через інтернет, просто щось мене напрягає і мушу поговорити.

AlinkaVitaminka
Здоровье ребенка 10 декабря 2016, 22:48

Крем для холодів.

Мабуть віднесу в цей розділ.

З настанням холодів мами починають переживати чим захистити шкіру малючків від холодного вітру. Особливо мами дітей, в яких є проблеми зі шкірою. Ми є такими. В нас дуже подразнюється шкіра від сухості, холоду, вітру. Починає скидати плямами.

Кожного року я беру випробовану вже Мустелу Кольд крем. Цього року мені щось не повезло, трішки не уважна я була. І замість кольд крема, нагребла кремів під підгузник))))

Але нас врятувала дуже хороша подруга нашої сімї, яка сьогодні пришла вітати синочка з його вчорашнім рочком. Вона принесла нам Ось такий крем.

AlinkaVitaminka
Здоровье ребенка 1 декабря 2016, 22:23

Груди.

Віднесла до цього розділу. Бо це ще дитина.

Є в мене дітьо (сестра чоловіка). 15 років. І от в дітя вже майже четвертий розмір грудей. Вона того дуже соромиться. За три місяці груди виросли ще на піврозміра. Питаннячко. Можна зупинити ріст грудей? чи то не можливо)

AlinkaVitaminka