Мега-різноманітний набір Модуліна(маса для ліпки-натуральний безпечний аналог Play-doh)15кольорів!

Цена товара - 33 грн.

Доставка по всей Украине

Неперевершено якісний, натуральний, екологічно-чистий та безпечний матеріал для ліплення, творчого розвитку та корисно проведеного часу Ваших діток!

Достойний аналог дорогих матеріалів, представлених на сайтах та в магазинах - точно виготовлений з безпечних матеріалів! Гарно ліпиться, тримає форму,- може використовуватись багаторазово (якщо зберігати в закритих ємностях чи щільних пакетах в холодильнику) або ж після сушки виробів, перетворитися в чудові іграшки, прикраси, тощо!

ЛОТ - 15 яскравих й в той же час натуральних кольорів по 20 грам кожного - досвід показує, що це оптимальна к-сть, яку діти здатні ефективно використати - краще звернутись через деякий час за новою свіженькою порцією модуліну!! Але на прохання - можна зробити інші порції на Ваші індивідуальні замовлення!

Вигідна та доступна пропозиція!!

Модулін виготовлений з НАТУРАЛЬНИХ, ХАРЧОВИХ, БЕЗПЕЧНИХ інгредієнтів:

Вода питна;

Мука вищого гатунку;

Крохмаль кукурудзяний;

Олія рослинна рафінованована (горіхова+соняшникова+кукурудзяна);

Сіль харчова екстра;

Кислота лимонна;

Барвники харчові ідентичні натуральним;

Харчові ароматизатори (входять до деяких кольорів).

Відправляємо виключно свіжеиприготований модулін, якому не більше тижня!

Звичайна упаковка в харчову плівку (входить в ціну).

Можна замовити індивідуально упаковка в zip-пакетики, в яких зручно зберігати модулін довгий час та багато разів відкривати-закривати (+2.00 грн за комплект 15 шт).

Зберігати необхідно в закритому контейнері чи пакеті в холодильнику!

Відрізняється від промислових аналогів особливою еластичністю, натуральністю та безпечністю, т.я. навіть при потраплянні на слизові оболонки та до шлунково-кишкового тракту - не викликає негативних реакцій ( але подібних ситуацій, звісно, необхідно уникати й наглядати за дітками під час гри)!

Матусі відзначають, що модулін гарно ліпиться, довго не сохне й зберігає свої якісні характеристики, а після висушування готові вироби стають міцні, гладенькі, глянцеві - й слугують гарними прикрасами та іграшками!!!

Продаємо даний модулін вже не перший рік, отримуємо виключно гарні відгуки й маємо безліч постійних задоволених маленьких та дорослих покупців, які приносять нам на демонстрацію свої творчі Шедеври, приходячи за новими порціями матеріалу для творчої діяльності!

Зробіть зимові вечори своїх дітей яскравими, корисними, змістовними, радісними та цікавими!

Можна брати, як самим найменшим (обов'язково , гратися під наглядом дорослих) так і старшим діткам, які вже добре ліплять,- та й багатьох дорослих заняття з даним модуліном здатне захопити на довгі години й дні!!!

Доставка Укрпоштою +12 грн за 1 набір +2.00 за кожен додатковий (відправляє кур'єр - в доставку включена його послуга, т.я не маємо можливості відправляти особисто - все ж це найдешевша доставка з існуючих нині)!

Також пропонуємо веселу творчу сіль - 6 кольорів (синій, жовтий, зелений, рожевий, помаранчевий, червоний) в наявності!

Ціна 10 г - 1.00 грн - вага кожного кольору по індивідуальному бажанню!

Незамінна для творчого розвитку дитини - кольорова сіль, здатна перетворити простий малюнок чи розмальовку в неповторний шедевр, прикрасить вироби!

Гра саме з сіллю корисна для дихальних шляхів дитини, розвиває уяву та тактильні відчуття - маленькі діти завжди повинні бути під наглядом адекватних дорослих!

Формочки ( в асортименті) - 5.00/1шт

Стека (колір та форма в асортименті) - 3.00

Щасливих наступаючих свят!!!

Комментарии