Зимовий легкий комплект для хлопчика!По супер ціні, лише 1ша ростовка!СП!вільний 86р (іде до 92см)

Цена товара - 430 грн.

Бренд - Ukraine

Бренд - Украина, Доставка по всей Украине

УВАГА!!!!!!!!!ВІДМОВА ВІД БРОНІ ПЕРЕД ВИКУПОМ -НЕГАТИВНИЙ ВІДГУК, у відповідь на ваші вибачення я теж буду вибачатись і ставити негативний відгук!В ростовці лише 3 комбєзи тому кожна бронь має велике значення. Переміряйте діток і ставте броні обдумано!!!!!Це спільна покупка подумайте і про інших.

1) ЗЕЛЕНИЙ\Зимовий комплект, але підійде і на холодну осінь!Ростовка!!Замовляю вже не вперше!Якість чудова!Комбінезон на хлопчика українського виробництва, штани на синтепоні і флісі, куртка на овчині (не відстібається). Тканина з просоченої плащівки, капюшон на замку. Комбінезон теплий, легкий і зручний. БЕЗ ОПУШЕЧКИ!!

Розміри (повномірні!)Ростовка1/Ростовка2:

86-

92-Rosse

98- mamaMaximaIMatveya

Є заміри розмірів!!!!Розміри повномірні!

*****УВАГА!Комбінезони подорожчали на 40 грн тому наступну ростовку збиратиму по 460 грн!!!!!!!!!!!!!

430 грн

2) СИНІЙ/Комбінезон на хлопчика українського виробництва, куртка і штани на подвійному синтепоні, куртка на овчині, штани на флісі. Тканина з плащівка прострочена ромбиком комбінована в двох кольорах, опушечка з штучного кролика, капюшон на замку. Комбінезон теплий, легкий і зручний.

Колір: електрик з сірим

Розміри:

86-zara82

92-

98.

*****УВАГА!Комбінезон подорожчав на 20 грн тому наступну ростовку збиратиму по 500 грн!!!!!!!!!!!!!

490 грн

Шановні матусі і дівчата, поки ви шукаєте альтернативні варіанти в наявності, можете ставити броні!!!За цей час реально може дозбиратись ростовка і ви купите малечі комплект по чудовій ціні. Відправляю укр.І новою поштою!!

Поки відгуків на клумбі про мене нема див. вконтакті https://vk.com/photo272720450_351662011

УВАГА!!!!!УМОВИ БРОНІ!!

1).ПРОПЛАТА на карту приват банка ПЕРЕД викупом!!!!!!

2).ПРИ БРОНЮВАННІ РОЗМІРА ЗАЛИШАЙТЕ КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН!!!!!!!Хто не залишить даних забронюю слідуючому хто чекатиме цей розмір з контактами (мін. телефон)

Відправка УКРПОШТОЮ 15 грн!!

Комментарии