Робота

Дівчатка, потрібна ваша порада, або хоча б скерувати в якийсь бік. Ситуація така. 7 років тому вийшла в дикрет і то карантин то війна...до війни мала маааалесенький но підробіток. Зараз школа до 11.25, потім тренування 4 р на тиждень на 15.30. 

Варіант крім мене сидіти з малим - не має . 

Останні пів року я шукаю підробіток. Розписувати не буду ,але мені траплялися одні,,розводняки".

П.С. рукоділля, випічка ,шиття....не вмію. 

Темы: Работа и карьера


Теги: робота

85 комментариев

 • xela_ 18 марта, 12:27 1

  Якщо у Вас багато підписніків в соцмережах, то можна зайнятись дропшипінгом.

 • Katusha 18 марта, 12:43 4

  Поки сидите вдома, навчіться чогось, зараз безліч безкоштовних роликів на ютуб, наприклад, в тому ж векторі або фотошопі, потім через Кабанчик знайдіть своїх клієнтів, ну це як один з варіантів, хто ж знає, до чого лежить Ваша душа. Не важливо, що людина робить, якщо вона професіонал в якійсь сфері, то робота завжди буде.

 • Nirvanka 19 марта, 06:25

  Що робити душа зовсім ні дочого не лежить?

 • Katusha 19 марта, 07:50

  @Nirvanka Ну ми ж тут не про призначення, я в декреті намагалася писати, але писати не моє і як я не старалася - нічого з того не вийшло і багато заробити не вдалося. У мене аналітичне мислення, тому пішла логістом в автоперевезення, не можу сказати, що це робота моєї мрії, але виходило краще, ми жили вдвох з дитиною на арендованій квартирі дуже скромно, але голодними не сиділи. Вже давно вийшла з декрету, цей досвід допоміг в пошуку нової роботи і хоча у мене зовсім інша професія , інколи доводиться виконувати якісь обов'язки логіста залізничних перевезень.

 • Katusha 19 марта, 08:10

  @Katusha Дизайн я теж пробувала, але для цього треба хоч трішки бути художником, бо технічно причепити на фото вухо чи волосся- легко, але чи буде це гармонічно, чи правильно впаде тінь ти не розумієш, цього теж , напевно, можна навчитися, але краще використовувати якісь природні задатки і вибирати роботу , де це може знадобитися.

 • klausS 18 марта, 12:46

  А колл центри? Там погодинна оплата.

 • Um_ka 18 марта, 13:26

  Так, на днях Водафон присилав повідомлення, в якому пропонував роботу у контакт-центрі. Наголошувалось, що можна зручно влаштувати графік, аби поєднувати з навчанням.

 • natasha82 18 марта, 13:40

  Дякую. Не траплялося таке.

 • natasha82 18 марта, 13:41 1

  @Um_ka Дякую, зайду до них на сторінку

 • Комментарий удалён

 • Nata91 18 марта, 13:42

  Шукайте віддалену роботу на повний або неповний робочий день, я так вже 4 роки працюю, дитина в 4 класі, але часто хворіє. Почала віддалено підробітками ще з 2012 року після народження дитини працювати. Є багато роботодавців, з якими можна домовитися за графік, є позмінні/ вечірні графіки, часто більшості головне результат

 • Nata91 18 марта, 13:47

  Я почала задумуватися про проходження курсів,додаткового навчання, зараз з'явилося багато нових затребуваних професій, які не вимагають прив'язки до робочого місця. Поки працюєте, подумайте на рахунок цього, адже невідомо коли війна закінчиться, та й економічна ситуація хз коли краща стане.

 • natasha82 18 марта, 14:05

  Підкажіть де? Ворк юа сиджу 5й рік, олх перелистую щодня.
  Курси проходила з іт, не моє. Зовсім тупою. Зараз підписалася на дизайн
  Але знаєте скільки я потрапляла на шахраїв(((

 • Nata91 18 марта, 17:25

  @natasha82 Я всі роботи через ворк юа знаходила, так йшло і півроку. Але на робота юа, мені здається, є більше вакансій.

 • Ksenya 18 марта, 13:43 1

  Скільки Вам років? Яку роботу мали до декрету? Чим хочете займатися

 • 6 комментариев
 • Olya_la 19 марта, 10:08 4

  @natasha82 А как вы будете на удаленка работать, если 3 разв в неделю вы возите ребенка на тренировки и будете отсутствовать полдня? Удаленка это не всегда типа фриланс.

 • zorya 20 марта, 17:31 4

  @Ksenya В Європі, куди ми так всі хочемо,до 12 років діти ні самі не можуть ходити,ні дома лишатися

 • Ksenya 20 марта, 20:06

  @zorya Потрібно наймати няню. Про Європу і Америку я знаю. Там навіть до 13 років неможливо дітей залишати самих. Ми в Україні. І часто виходить так що діти стають самостійними раніше.

 • Sadulya 18 марта, 17:48 4

  Шукайте роботу на повний день. А поки шукаєте вчіть дитину самостійно повертатися додому. Потім людину, яка довезе дитину в один бік до спортшколи, а ви вже забиратимете.
  Підробітки, часткова зайнятись, повна удальонка - це коли у вас вже є фах, робочі зв'язки.
  І згодна, що у 40 років потрібно себе реалізовувати, чекати вже нікуди

 • NikaOk 18 марта, 19:53 1

  Я шукала роботу 5 місяців. Але зараз дуже багато бажаючих. Мені прийшлося розставити пріоритети та відмовитися від кружка дитини ( Але, як писали вище, дитина виросте, а чим старше ми стаємо, тим важче знайти нормальну роботу та набувати досвід. Якщо гарно пишите, то самий оптимальний варіант - це копірайтинг.

 • natasha82 18 марта, 20:33 1

  Дякую, розумію. Но, це рішення ми прийняли. Пожертвувати гуртком не можу, бо це не просто гурток яких мільйони ,син пройшов відбір в спортивну школу. І зараз ми й так через війну втратили рік, тому все наверстуємо.

 • Lynxx 18 марта, 19:54

  Візьміть ще парочку сусідських дітей на догляд. Завести до школи, на гуртки, посидіти, доки батьки з роботи не повернуться...

 • natasha82 18 марта, 20:35

  Був такий варіант, але то та дитина захворіла і просять посидіти або мій ...+ сидіти потрібно до вечора а у нас спорт школа. Я трошки дивилася за одною дитиною.
  На даний момент таких діток поруч не має.
  Дякую за пораду)

 • LanaZ 19 марта, 08:36 3

  @natasha82 8 років дитині, він сам вже може їздити в спортшколу. Якось у вас на всі пропозиції зразу відмова. Напевно не дуже робота потрібна!

 • natasha82 19 марта, 08:47 6

  @LanaZ Ну йому не 8 а 7 і ні не може. І ні не відмовки. Я пояснила ситуацію, мені пропонують те чого я зробити не можу.
  ГПД віддати, повний роб.день...ну то я ж написала що на даному етапі ні.

 • Darynka_M 18 марта, 21:33 8

  Читаю й дивуюся. Таке враження, що тільки в Дніпрі школи онлайн працюють.
  Дитина в 4-му класі і ще жодного року нормального навчання за партою не було. В першому класі з березня карантин ковідний. В другому постійні короткі карантини щомісяця через те, що в класі хтось захворів на ковід. В третьому з лютого навчання у зумі бо війна почалася, а 4-й клас з 1 вересня зум.
  Більщість знайомих матусь або віддаленно працюють, або не працюють. Повний робочий день в офісі можуть собі дозволити тільки ті, в кого є бабусі в режимі 24/7.

 • Sadulya 18 марта, 22:11

  Ні, у 4 класі дитина може й сама бути. Караулити нема потреби. Без бабусь з першого класу. Дніпро. Зараз 5-й вже.

 • natasha82 18 марта, 22:24

  У мене поруч 2 школи, прям зовсім поруч. Де мій син то через місяць всі вийшли вчитися очно, але....до НР не було гпд. Потім зробили тільки для батьків чиї професії в соц групі( військові, медики і т.п). Але не більше ніж 2-3 з класу. Ось і виходить, що в 11.25 я маю забрати дитину. У нас до війни 2-3 мами не працювало, зараз 2-3 працює.
  А інша працює 2/2 . 2 очно 2 дистанційно. Так що і їх гпд не сильно рчтає працюючих матусь

 • Lacrimozam 19 марта, 08:49 13

  Не в виде критики, но советую подумать...
  Прочитала вашу тему, потом комменты. Вывод со стороны:
  Вам 40, профессии либо нет, либо вы уже устарели для нее, рукодеоие и прочее не ваше, ребенок взрослый, но у вас гиперопека, чего хотите не знаете, ничего не умеете и т.д.
  К чему это я? Какую работу и кто вам даст с такими "прекрасными" исходными данными, если сейчас рынок труда в упадке (вакансий мало, а переселенцев много)?
  Вы бы сами себя наняли?
  Это я как работодатель вам пишу.
  Если реально хотите найти работу, развиваться и реализовываться, то надо менять себя. Иначе так и будете сидеть с сыначкой, который вырастет (рано или поздно), а вы останетесь ни с чем.

 • 35 комментариев
 • Olya_la 20 марта, 21:56

  @zorya Но вы понимаете, что с ее распорядком дня это почти анриал. Она сама ничего не может делать, типа выпечки, вышивка и тд, то есть может работать только на кого-то, а с ее графиком трудно найти что то толковое.

 • Olya_la 20 марта, 21:57 1

  @zorya Ну и опять таки, у каждого свои приоритеты. Если приоритет условный «бассейн», значит работа/карьера в пролете и наоборот. Ну как то так.

 • BMW2022 вчера в 06:59

  @Lacrimozam Ви праві, я пропрацювала на одному місці(госслужба) 20 років, а тепер, я не вмію нічого, і також не лежить, ще не придумала ким зочу стати!)

 • Halamanna 19 марта, 09:38

  У меня не скромный вопрос, а за что вы живёте, платите за еду, коммуналку, еду и т.п. У вас же есть какая-то поддержка, муж, родители?

 • 3 комментария
 • vikingviking 19 марта, 11:10 1

  @Halamanna Якби грошей вистачило, автор би це питання не піднімала

 • Lacrimozam 19 марта, 11:24 6

  @Halamanna А чего съедать то? Муж тут при чем? Он к этому отнешения как раз никакого не имеет. Человеку 40 лет, он типа хочет работать, но при этом нет профессии, нет интересов, нет желания нормально работать. Человек имеет роль матери и роль жены, на этом все, как личность не реальзована совершенно. Муд тут при чем? Ему как раз очень удобно.

 • natasha82 19 марта, 17:00 4

  @Lacrimozam Капец:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:все ,закопали так закопали.

 • Vodolejka 19 марта, 13:41 6

  Хочу Вас підтримати!;!;; Я писала подібну тему восени, коли мій декрет закінчився, а вийти я не змогла, бо садочок працює до 13:00. Там мене так закидали тапками, що до сих пір нічого не пишу і взагалі заходжу на кашалот раз в тиждень.... Так от...коли у мене була лише одна дитина і не було поряд бабусь- я працювала з 8-17 год, добирання до школи автобусом, вранці завозила його, продовжений день до 16, і він сам ішов на автобус додому, контроль в телефонному режимі, відмовились від гуртка, бо я не могла розірватися... Коли почалися карантин , я лише родила 2 дитину, то було легше. Меншу дитину здала в садочок в 1.10 щоб вийти раніше на роботу, але заява була написана з березня, а в лютому почалася війна.... З осені 2022 садочки у нас відкрилися, але до 13:00, робота до 17:15, декрет я продовжила на рік, але від цього не легше. Дистанційна робота у нас у маленькому містечку із області фантастики, а жити якось треба...
  У нас прикордонна область і обстріли постійні і повітряні тривоги подекуди по 5 разів на півдня, але люди працюють і мене ніхто не розуміє, чому я не можу вийти на роботу. Зараз такі обставини, що в коло є діти і немає кому няньчитись- то можна здохнути щ голоду. Я збираюся вийти на свою таки роботу, влітку приїде бабуся на 2 місяці, а потім доведеться жертвувати навчанням старшого сина, щоб він в обід забирав малу і був з нею вдома. А до того ж, якщо ви заробляєте, щоб платити комунальні, то це дуже непогано. Ми зараз навіть комунальні не платимо, бо доходів чоловіка не вистачає навіть на продукти.
  Тримайтеся, і подумайте ще 10 разів... Діти ростуть швидко, а якесь місце в житті жінка теж повинна мати. І ніхто в сім'ї не цінить того, що мама ростить дітей, оцінюють її вигляд, статус, роботу...

 • natasha82 19 марта, 17:06

  Дякую. Дякую вам за підтримку. Хочу вам побажати, щоб у вас все склалося як найкраще. Бережіть себе і діточок. Так ростуть швидко, старшому вже 21, і як це сталося я не розумію коли його бачу.

 • Margood 19 марта, 14:15

  Якщо є англійська мова то спробуйте у агенції перекладачем. Або вантажоперевезення логістика. Але там теж потрібна англійська мова, щоб заробляти. Це те що можно робити віддалено.

 • natasha82 19 марта, 17:03

  Дякую. Англійська слабенька, но трошки знаю. Сьогодні саме проглядала вакансії в цій галузі.

 • AlenaShudrenko 19 марта, 22:39 4

  Я хочу вас особисто підтримати,а то тапок полетіло ох скільки вже))))
  Ваше життя і тільки Вам вирішувати коли свою дитину відпускати самого кудись.
  Я теж свою в 7 років вожу і гуляти,і на кружки,і нехай мені тільки хтось спробує сказати щось) я теж поки не працюю, бо школа зачинена ,ми повністю на онлайн, в дитини істерика від тривог, чоловік служить,буває вдома дуже рідко.Ті,хто питають,за який рахунок я живу,посилаю м'яко кажучи в одне місце....)))
  Але я вмію вишивати, печу то торти то ще щось, майструю,шию з бісеру,працювала багато років мерчиком з купою компаній,знаю багато тонкощів цієї роботи, точно знаю якщо треба піду нянею, в клінінг ,навіть ремонт робити.)Якщо вийде не дай бог так,що я залишусь одна,то з голоду не пропаду.
  Тому,сядьте і подумайте які в Вас сильні сторони.Не може бути такого,що нічого не вмієте.Якшо на рахунок працювати півдня можна піти в клінінг, он в Сінево я бачила вакансію з 7 до 13.00...,пропонуйте послуги няні по місцю де проживаєте.,в бібліотеку ( але там повний робочий день, але з плюшок я думаю що дитину можна буде з собою брати).
  Ну і також поговоріть з чоловіком,щоб також допомагав,бо дитина не тільки ваша.Добра Вам, тільки не розкисайте,все вийде)

 • Motlan вчера в 11:36 1

  Якщо маєте ноут, вмієте писати укр і рос, знаєте що таке гугл. таблиці (звіт там), то напишіть мені @SlivaSvetlana в телеграм. Золоті гори не обіцяю, бувають моменти, що мені треба помічник, спробуєте, можливо і зацікавить

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб