Аналіз крові

Отримала електронні результати, взагалі не розумію, гемоглобін в загальному аналізі крові норма, а окремо аналіз на залізо дуже занижено, вважала, що залізо це і є гемоглобін...прясніть зто знає. До лікаря завтра, нічь не засну:sob:

 

 


Теги: анализ крови, расшифровка анализов

11 комментариев

 • Sanechka 11 января, 20:58

  Може бути латентний залізодефіцит а може ні.
  Самі ці аналізи не є показові, гемоглобін знижується в саму останню чергу, залізо також не стабільний показник, краще здавати ферритин (хоча і він не сто відсотків показовий бо підвищується при запаленні) , або пакетом з трансферином і рештою показників обміну заліза. І взагалі ніколи не треьа лікувати аналізи, головне це самопочуття. Які скарги були що ви пішли здавати аналізи?
  Чи є в вас задишка, почуття нестачі повітря в приміщенні, що погано провітрюється (хоча раніше ви цілком спокійно переносили таку обстановку), переднепритомний стан, ламкість і виснаження нігтів, випадання волосся, збочення смаку: наприкдад хочеться їсти суху гречку або крейду..
  загалом яке харчування? Чи достатньо субпродуктів вживаєте,а може важкі місячні… це все впливає.

 • 4 комментария
 • Sanechka 11 января, 22:08

  @vetka Перездайте загальний аналіз крові ще через місяць, еритроцити треба дивитись, зниження також може сигналізувати про анемію. Але в будь якому разі не спішіть пити пігулки. Спробуйте частіше давати яловичу печінку і пропити козяче молоко. Апельсини.

 • vetka 11 января, 22:19

  @Sanechka Дякую

 • Sanechka 11 января, 22:40

  @vetka Але спіть спокійно!) у вас все добре, не хвилюйтесь :heart:

 • irenika 12 января, 00:03

  Мені здається, що це феритин. Схоже на латентний дефіцит заліза
  А як син почувається? Слабкості, сонливості нема? Не блідий? Я маю на увазі, до хвороби, коли здоровий
  В підлітків, коли швидко ростуть, часто буває. Може, блідуватий був, то й направили здати. В моєї взагалі лор запідозрив анемію - і таки є

 • vetka 12 января, 19:03

  Мій завжди ще той неїдок, худий, пасивний (тобто без шила в попі). Влітку сдавали загальні аналізи перед щепленням, все було гуд. Виписали від анемії, тільки сказали почати після одужання і через три тижні переслати всі. А вам шось назначили, як харчується дитина?

 • irenika 12 января, 19:42

  @vetka Харчується нормально, але якраз м'ясо не дуже любить.... Призначили залізо пити на місяць, а потім перездати феритин. Бо його треба пити точно довше, але тоді буде ясно, як засвоюється і скільки ще пити. Влітку теж гемоглобін нормальний був ще.
  Після одужання, бо воно важкувато може переноситися

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб