сухая кожа

Все о детском здоровье, физическом и психологическом развитии: советы и рекомендации.
Здоровье ребенка 12 апреля 2016, 15:48

Сухая кожа у ребенка 2 месяца

Всем привет. Девочки нужен совет. У сестры малышка 2 месяца родилась в 7 мес. У нее очень сухая кожа. Я когда то читала что есть при такой коже спец мыло или гель. Можете дать ссылку на статью или посоветовать это мыло или гель. Спасибо.))

Frogi
Здоровье ребенка 26 января 2016, 22:01

Сухість шкіри у дитини, як боротися????

Доброго вечора усім!!!! Ось вирішила порадитися, можливо хтось поборов дану проблему. У моєї донечки, 2,4 рочки досить суха шкіра по всьому тілі, навіть трішки місцями шершава на дотик. Ось помітила, що вона перед сном чухає ніжки, іноді животик. Не знаю, потрібно бити на сполох чи можливо з часом пройде. У кімнаті, де вона проводить час і де спить працює зволожувач повітря майже постійно, після купання мастимо її простим дитячим кремом, не бачу ніяких змін. Можливо, думаємо, проблема у воді, в якій купається? Щось можна зробити чи краще одразу звернутися до дерматолога? Дякую!

Mama_twice
Здоровье ребенка 1 августа 2015, 12:54

Нам 10місяців,у нас суха шкіра!що робити?

Турбувала дрібна висипка по всьому тілу, педіатр сказав що суха шкіра користуйтесь кремом!виписала нам:А дерма!Я взагалі на натуральне, раніше користувались оливковою олією на певні ділянки тіла, а тепер на все( вона дуже жирна), як бути не знаю! Можливо хтось зустрічався з такою проблемою, як вирішували?

Mika_
Здоровье ребенка 23 апреля 2015, 21:43

Сухая кожа лица у ребенка

Ребенку 1,5 года, кожа на щеках очень сухая, обветрена, прям корочка. У кого такое было? Чем мазать? Или это к дерматологу?

irriskka
Здоровье ребенка 5 апреля 2015, 18:52

Сухая кожа

У моей доченьки очень сухая кожа, особенно на ножках.Также на бровках есть небольшое шелушение. Подскажите пожалуйста какой-то питательный, увлажняющий крем.

Mariam