Переказ Ріа трансфер.

Дівчата, добрий вечір. Хто користується послугами компанії Ріа, допоможіть розібратись, будь ласка. Я зараз в Італії, потрібно було закинути собі на карту гроші, у відділенні взяли реквізити, номер телефону, видали квитанцію. Через приват24 пробувала отримати і не дає, бо "один з критеріїв вказано помилково". Тоді я побачила що переплутали індекс країни номера телефону. Пішла я ще раз у відділення, працівник ввів правильний номер,  але квитанцію вже мені не дав, сказав, що я отримаю смс, коли переказ прийде. Ок, але коли я прийшовши додому перевірила пін переказу, вказано що переказ скасовано. Квитанцію з новим пін працівник мені не давав. 

Це норма у них? Мені прийде повідомлення з новим піном чи працівник тупанув і щось не так зробив? (Пс. Відділення офіційне, тому не шахраї, сподіваюсь) 

Темы: Услуги и компании


Теги: перевод денег, риа трансфер

4 коментаря

 • Anna0511 1 липня, 00:17

  Здравствуйте, я пользуюсь этой системой онлайн, код получаю мгновенно, в приват24 вводу номер и выбираю назначение Грошовп допомога, больше ничего не ввожу. В вашем случае нужен новый номер перевода, если не придет на имейл или телефон, то надо пойти спросить какой новый номер перевода.

 • Julia1997_ 1 липня, 02:10

  Ось перший код мені видали з квитанцією зразу, а ось після коректування номеру телефону сказали чекати смс на телефон з новим кодом. Не розумію чому не можна було видати зразу і скільки те смс чекати

 • Anuta_umni4ka 2 липня, 08:10

  Вы без номера не получите никак
  Код перевода вроде 10 цифр его были должны дать на квитанции
  По другому не бывает

 • Julia1997_ 2 липня, 14:58

  Та вже повернули кошти. У них якийсь збій в системі був

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Повернутися до Клубу