Жилет "BABY B'AIR FLIGHT VEST TODDLER"., Отдых и путешествия с детьми

ПРивіт всім! Хто використовував цей жилет, залиште, будь-ласка, ваші відгуки .Підскажіть, як правильно використовувати цю річ і де її можна прибати. 


7 комментариев

 • Ymkaa 29 ноября, 22:55

  А що це?

 • Ymkaa 29 ноября, 23:08 2

  Так мило мама на відео в планшеті щось дивиться ) - в реалі діти так як ті ангелочки навряд спатимуть. Тому в реалі мамині руки тримають дитину, а не планшет! Навіть коли дитина спить! Ви будете підтримувати її, щоб головка не посунулась, щоб дитині зручно було! От я не розумію цю штуку, як на мене непотрібна річ....
  Пришийде до дитячої кофточки чи то жилеточки оті застібки і привяжіть до себе як так зочеться і буде Вам щастя. Якщо літак трохи трухоне то бвде достатньо, а як сильно то і цей жилет наворочений буде до одного місця!

 • LaTina24 29 ноября, 23:13

  Впринципі, воно так, а жилет, мабуть, створений для дуже зайнятих ділових мам. І все ж цікаво, чи є такі, які дійсно його використовують?

 • Ymkaa 29 ноября, 23:17 1

  Зайняті ділові мами оплачують няню яка летить з ними при потребі )))

 • Tatianna 30 ноября, 00:02 1

  Не совсем такой, но похожий... Спасательный жилет для ребенка. Выдают в самолете вместе с Беби-белтом. Запечатанный.
  Если спасательный жилет взрослого находится под сиденьем, то для ребенка его там нет. Я так понимаю, обязаны выдавать каждый раз с Беби-белтом. Или нужно просить.
  У нас за четыре перелета принесли только один раз.

 • Tatianna 30 ноября, 00:04 1

  Ну или этот на картинке просто усовершенствованная очень красивая модель, разновидность того же беби-белта. Именно на спасательный жилет этот не совсем тянет.

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться