Гладіолуси Посадка Обробка

Частина минулорічних гладіолусів були пошкоджені кимось.. Гугл каже що уражені участки можна обрізати і обробити зеленкою

Хтось так робив,я щось собі не можу уявити,щоб зрізавши частину, ця цибулина навіть оброблена мала шанс на життя. Мені здається,вона в землі одразу згниє. 

Порадьте чим можна обробити ці та здорові цибулинки?

 


Теги: садовые растения, гладиолусы

4 комментария

 • Xxaaa 14 мая, 12:21

  Гнилі немає під цими ураженнями? Якщо це просто хробак погриз цибулини, але вони не почали псуватись- я б так і садила, не обрізаючи нічого. Якщо ж цибулинки під цими ушкодженнями почали гнити- то треба намагатись обрізати

 • OksanaZusko 14 мая, 13:18 1

  Погризані так і садила, підгнивіші підшкрібала і присипала вугіллям або викидала якщо не особливо цінні))

 • kvitochka7 14 мая, 13:24

  Если потемневшие места не мягкие,я бы замочила на пару часов в некрепком растворе марганца,а потом посадила.Если мягкие,то степень поражения большая,обрезка не спасёт.А вообще зелёнка творит чудеса.Только место обработки надо хорошо вычистить,промыть и хорошо просушить,а только потом обработать зелёнкой.

 • Lilana 14 мая, 15:31

  От не знаю як з цибулинами, але з кімнатними в горщиках я присипала активованим вугіллям обчищене місце. Всі оброблені квіти вижили і ростуть) можна спробувати намазати зеленкою та присипати вугіллям для впевненості)

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб