Много книг для детей. Лот - одна на выбор. Блиц все.

Стартовая цена - 5 грн.

Шаг ставки - 5 грн.

Блиц-цена - 55 грн.

Состояние - новое

Електронная версия!!! В формате PDF. Пересылаю електронной почтой, skype.

Блиц - пересьілаю все 5 книг.

1 фото Яскраво ілюстрована абетка!Ця весела книжечка з яскравими ілюстраціями і потішними віршами перетворить вивчення алфавіту на захопливу гру. Яскраві картинки, веселі вірші й завдання — ваш малюк легко вивчить усі літери від А до Я.

Цікаві скоромовки, прислів`я та приказки розширять його кругозір і допоможуть розвинути пам`ять, логіку, увагу та мислення.

2 фото Яскраві малюнки, улюблені герої казок, веселі вірші та завдання! З цією книжечкою ваш малюк легко навчиться рахувати від 1 до 10 та від 10 до 1, виконувати найпростіші арифметичні дії, розрізняти геометричні фігури.

Заняття допоможуть розвинути пам`ять, логіку, увагу.

3 фото Первые игры с мамой! Лучшие развивающие игры позволят вырастить малыша умненьким. Упражнения, стишки, игры, песенки помогут развить мелкую моторику, внимание, память, логику, связную речь.

4 фото Веселі ігри, конкурси й лічилки для дітей різного віку. У ці захопливі й різноманітні ігри хлопчики та дівчатка зможуть грати вдома й на вулиці, на пляжі й у транспорті, взимку і влітку. Лічилки в кінці кожного розділу розважать і допоможуть розділитися на команди.

5 фото Дітям 2–5 років.

Веселі, цікаві, мелодійні вірші для дітей. Тут малята знайдуть віршики про день народження, Новий рік, День святого Миколая, Різдво, а також для свят в дитячому садочку, Дня знань тощо. Діти з радістю вивчать римовані рядки і будуть декламувати їх для батьків, бабусь й дідусів.

До збірки увійшли твори Я. Щоголіва, Р. Завадовича, М. Підгірянки та ін.

Победитель shans1, ставка 10 грн.

Ключевые слова: новое, товары для дома, товары для дома книги

2 комментария

  • Ta123 6 октября 2016, 17:21

    5

  • shans1 6 октября 2016, 18:14

    10

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться