Навколокнижкові балачки

Міжнародному дню рідної мови :two_hearts: присвячую цей допис :grin:Дуже люблю, коли книжки стоять у дрібних комірках, що відповідають їх розмірам. На жаль, у мене таких комірок лише 4. А вчора взяла коробочку з якогось різдвяного подарунку і зробила ще трохи дрібних поличок.Тішуся неймовірно!

Сьогодні отримала посилку з Якабу. Вдруге замовляла доставку Мееst у поштомат. Відгуки про цей поштовий сервіс жахливі. Але мені було нормально: перший раз – без проблем; другий – із дзвінком на техпідтримку. Замовлення зробила у п'ятницю перед обідом, а у суботу в обід посилка вже була у поштоматі. Дуже ціную таку оперативність. Покажу тільки те, що видала дітям

Ернеста і Селестину вже всі бачили, тож багато не показую.За Історію в мапах дякую Яні (ось допис). Картонка на 5 розворотів. Сподобалась тим, що у всіх картах є наведено контур сучасної України.Ще сьогодні почала читати нову паперову книжкуПриємно вражена чорним форзацом. Не зустрічались мені такі раніше Має бути цікава. Ось що розповідає анотація: «Печатка янгола» — історія багатонаціонального кварталу Маре в Парижі середині ХХ століття. Тут стрічаються французький єврей Рафаель і Андраш — єврей угорський, які покохали німкеню Заффі. Їхні долі переплітаються на тлі щойно вщухнувшої Другої світової війни і розгортання війни в Алжирі. Рафаель — естет і поза світом музики не існує. Андарш — затятий борець із соціалізмом радянським і за соціалізм усесвітній. Кому ж упокориться чи кого підкорить Заффі, яка існує в прострації між війнами політичними і моральними? І чи справді любов порятує світ?

"Сповідь книгаря" читаю у червні. Все ще подобається. Треба глянути, чи та сама перекладачка, що і в "Щоденнику", бо за відчуттями – не та.

Вчора дочитала паперових Москальця (згодом розкажу) і Українку (приєднуйтеся до спільного читання).Мила закладочка зі списком книжкових справ і найприємнішим читацьким побажанням :hugging: Цього і вам зичу!

Ви знаєте, що аукціон на Кашалоті допомагає економити? Спробуйте.

Аукцион
Юбка-коттон

19 минут

Аукцион
спорт.штаны

16 минут

Аукцион
Распродажа на складе!!!

28 минут

Аукцион
футболка девочковая

21 минута

→ Смотреть все предложения

30 комментариев

 • Marys 21 февраля, 18:01

  Цікаво про Іздрика, бо я свого 3:1 вже більше року мусолю, і, здається, від ненависті переходжу до любові:rofl:

 • 1 комментарий
 • le313 21 февраля, 18:14

  @Marys ОМҐ. Я вже виправила Іздрика на Москальця. Якраз дивилася на буктюбі про фотоальбом Іздрика і автоматом тут замість Костя Москальця написала Іздрик :see_no_evil: Вибачте :pray:
  Не маю жодної Іздрикової поезії, треба виправити. У юнацькі часи любила Іздрикову прозу, наприклад, Подвійний Леон.

 • Marys 21 февраля, 18:37 1

  @le313 Тоді давайте Москальця:joy:

 • le313 21 февраля, 21:08

  @Marys Історію вже купувала за повну ціну. Поки думала-гадала, акція закінчилася.

 • bondarka 21 февраля, 20:07 2

  Класна ідея з поличками! Гарно вийшло :hearts: Чорний форзац теж не зустрічала ще в книгах. Погляд зупинився на Ернесті й Селестині) Вже не раз поривалася купити, а все щось не купую. Треба, певно, хоч одну взяти на пробу)

 • le313 21 февраля, 21:10 1

  Дякую!
  Або в бібліотеці пошукати Селестину. Оригінал цієї книжки виданий 1987 р. і це сильно відчувається. Але доні сподобалась, прочитали вже з десяток разів.

 • evita 21 февраля, 20:55 1

  Класні полички! Нам вже теж дуже потрібні нові полички!

 • le313 21 февраля, 21:12 1

  Дякую! Я би не проти ще однієї квартири під бібліотеку :upside_down::wink:

 • Oksana_Kh 22 февраля, 07:25 2

  Чудовий допис:heart_eyes: класні полички з класними книжечками:heart:

 • le313 22 февраля, 09:33 1

  Дякую, Оксаночко! :hugging:

 • miros_ya 22 февраля, 09:46 4

  Випадково щойно натрапила :upside_down:

  Картинка
 • le313 22 февраля, 09:49

  :heart_eyes::revolving_hearts:

 • miros_ya 22 февраля, 09:48 1

  Мені здається, щоб ось так гарно всі книги могли розміститися, потрібно або ж не купувати книг відмінних від твоїх полиць, або ж веесь час дороблювати нові полиці :joy:
  Ваша нова поличка немовірно стильна! Ще й мобільна ;)

 • le313 22 февраля, 09:51

  Дякую, Миросю!
  От і є привід опанувати мистецтво моделювання і складання стелажів)) :man_mechanic:

 • katrina84 22 февраля, 10:24 1

  Интересная идея с полочкой:hugging::thumbsup:

 • le313 22 февраля, 11:51

  :grin::books:

 • Profesora 22 февраля, 10:46 1

  В мене під книги дві шафи великі, а також одна велика антресоля в шафі для одягу, и три полички, у мами дві шафи до стелі з книгами в два ряди на поличках, які я поки не знаю, де розміщувати в себе, тому поки живуть у мами, там моя кімната, і меблі робили з врахуванням моїх книжок:joy: тобто навіть для мене, якій завжди мало книг, зрозуміло, що книг забагато))) і того ладу, який хочу, в них немає поки, пока легкий хаос і міграція книг по усих усюдах.

 • Profesora 22 февраля, 10:47

  Ой, стільки помилок, пишу в дорозі.

 • Profesora 22 февраля, 10:49

  @Profesora Дуже люблю такий лад на поличках, як в тебе, Лесю, але у нас завжди трохи хаотично, книги живуть по всій хаті, хіба що на верхніх поличках як в музеї, і то, поки щупала маленького монстрика недолізли:joy:

 • le313 22 февраля, 11:53

  @Profesora То лад виключно для фото :wink: Сама знаєш, що дитячі книжки мають своє таємне життя і їх тяжко втримати на призначеному для них місці :rofl:

 • Marys 22 февраля, 12:20 3

  Скільки років не можу ідеального фасування книжок зробити(((( Покажу свою біль та гармидер.
  Спецом робили полки, щоб великі книжки влазили, але з часом книжки стали ще більшими. А потім переселили хлопців в іншу кімнату і тепер ця конструкція не підпирається шафою з одного боку, тому я втратила по 10-15 см на кожній поличці. А ще одну під акваріум використали

  Картинка
 • Marys 22 февраля, 12:22 2

  Тому поруч з книжковим стелажем розташовано книжкову гору і знайти в ній щось - то капець

  Картинка
 • le313 22 февраля, 21:48 1

  @Marys Ого-го! Скільки у вас всього класного! Нездійсненна мрія книгошопоголіка – все систематизувати і впорядкувати. У нас теж часто вибудовуються книговежі на підлозі. Менша доня каже: не прибирай, я люблю коли всюди мотлох :laughing:

 • mADAM_Elvira 22 февраля, 21:37 1

  Полочки просто загляденье!

 • le313 22 февраля, 21:49

  :dizzy: дякую!!

 • valusenka 23 февраля, 20:12 1

  Вітаю з книгообновками! Гарні полички вийшли з коробочки)
  Міст 50/50 по якості, мені не завжди везе з нормальною доставкою кур'єром, постійно якість затримки доставки, і дуже полюбляють змінювати адресу поштомата без мого дозволу :rage: двічі таке вже було

 • le313 23 февраля, 21:49

  Дякую! :slight_smile:
  Прикро, що Міст так ненадійно працює. Я вже тішилась, що знайшла добру службу доставки(

 • zaycheska 24 февраля, 23:19 1

  Ой....це мозоль. Навіть якби в мене були полички, то в доньки свій особливий варіант зберігання книг....може, мине з віком. У нас книги по всіх підвіконнях, а вони довгі... в принципі поки нема полиць, то це дуже зручно, я б сказала. Але Маргарита - це ураган. І коли з'явиться таки до кінця цього року книжкове "місце", то там, думаю, далі не буде.... Ах, так гарно, коли по розміру, але ж не вгадаєш, чого і скільки буде там. А саморобна шафка - це :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

 • le313 26 февраля, 18:44

  Дуже розумію. У нас теж лад на поличках рідко буває. Хоч діти вже великі. Теж тримаю трохи книжок на підвіконні, але північному. На східних боюсь, що вигорять обкладинки. У тебе буде розкішне планування домашньої бібліотеки, навіть, якщо книжки трохи будуть мандрувати:revolving_hearts:

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб