#читаю_з_дітьми

Кілька слів про наше спільне читання з сином (7р.7м.).

Книжки позичили друзі. Син у захваті. А мені геть чисто не сподобалося: і сюжет, і препасудний переклад. У першій книжці Перчик (бо Перчиковський) хвилюється, що йде в перший клас. Але коли дізнається яка красива у нього вчителька – М'ята (бо Камінтскі), то починає хвилюватися, щоби вона не передумала працювати вчителькою. У другій частині діти (троє головних героїв) отримують листа від привида, відповідають йому; а коли розуміють, що привида вигадала вчителька, то допомагають їй бути добрим привидом.

Також позичена. Дітям сподобалася. Багато малюнків прості спокійні історії. Нічого особливого.

Знову позичена. Не зважаючи на те, що там є кіт Степан (тезка мого сина), ледь домучили книжку: нуднувато, мало динаміки, складнюща будова речень.Нарешті наша. Пречудова! Дуже інформативна і правдоподібна: купівля землі, погодження проектної документації, іпотека, колишні бандити влаштовуються на роботу у міську раду :upside_down:

Самостійне читання. Прочитав "Бридкого пса", взявся за "Мурро і Гавчика".

З донею не читали нічого нового. Намагаємося трошки розсортувати книжки і розвантажити свої полиці. Коли думала, що вже все перескладала і все влізло, випадково виявила на підвіконні :person_facepalming:‍:female_sign:У нас вже закінчилось вільне місце на полицях :crying_cat_face:

Довелося звільнити один комод на дві полиці від дониного одягу :crown::shirt: і трохи книжок скласти туди. (Не люблю, коли книжки закриваються від світу дверцятами)

Мрію, щоби біля нас відкрили круту бібліотеку :innocent:

Ви знаєте, що аукціон на Кашалоті допомагає економити? Спробуйте.

→ Смотреть все предложения

10 комментариев

 • Kosmonatka 14 октября, 13:36

  Дякую за допис, Лесю! А що не сподобалось в сюжеті Перчика? Мені видався прикольним з Вашого опису).
  В мене до Андрусяка власна антипатія через ті його пошляцькі речі, які колись обговорювалися в спільнотах. З тих пір дивлюсь на нього ,як на збочинця. Хоч і маємо книгу про зайчиків (ще не читали). І Содомку ще не читали, в нас про транспорт три книги. Мабуть, вже час. Про будинок Ви так гарно описали).
  І нехай здійсниться мрія!

 • le313 14 октября, 16:42

  Будь ласка, Наталю :hugging:
  Про Перчика. Там такі батьки описані байдужі і неуважні. Діти хитрують і йдуть без дозволу з дому. Ще той Перчик поводиться з вчителькою не як 7милітній хлопчик, а як залицяльник. А в другій частині взагалі вночі вибираються з дому з нянею. А батьки на батьківських зборах "трошки поводили вчительку по барах".
  Про Андрусяка. Ми дещо бібліотечне читали (Чакалку, Третій сніг, Пінгвінік), то дітям подобалось. Взагалі намагаюся відмежовувати своє ставлення до письменника-автора від ставлення до письменника-людини (та й не тільки письменників, це будь-яких професій стосується). Правду кажете, трошки поспостерігаєш за їх життєдіяльність і бажання читати пропадає :slight_frown: А книжку про зайчиків від грані-т вчора купила на фб-барахолці:see_no_evil:
  Про Содомку. Довго його обминала через тих щурів на обкладинці, доки у фб-вікторині не випало почитати про автомобіль. Оксанка (Oksana_Кh) позичила нам. Тепер цілою сім'єю залипаємо над цими книжками. Правда маємо лише мотоцикл, автомобіль і будинок.
  Дякую! Хай би біля кожного книголюба була поруч бібліотека. Бо кілька кілометрів взимку добиратися не надто приємно(

 • Kosmonatka 14 октября, 17:03

  @le313 То в книзі дитячій в нього пошлятина була). Теж завжди стараюсь, але в цьому випадку трохи важко. Бо якби в житті лише, а не в подачі для дітей. Здається, і Чакалка десь була. То добре, що більшість дитячих книг в нього хороші).
  Содомку обов'язково дістанемо і почнемо знайомитись! Автомобіль був улюбленим у сина в 4-5 років через малюнки.

 • Kosmonatka 14 октября, 17:05

  @le313 О, зрозуміла про Перчика. Ех, зовні такі гарненькі.

 • mADAM_Elvira 14 октября, 13:55

  С местом на полочках очень знакомо ( это прямо беда. Недавно суд заметил, что полки в моем книжном шкафу прогнулись, хоть бы не треснули

 • le313 14 октября, 16:47

  Ого!!! Аж суд :astonished:.
  Цікаво, чи бувають якісь такі підставки, якими б можна було підперти полицю :thinking:
  У кімнаті донечки маємо класні полиці, поділені на багато малих секцій. А от в сина довгі, що прогинаються(

 • Oksana_Kh 14 октября, 15:35

  Дякую за допис! Ми про Перчика прочитали першу і мені теж не сподобалась, хоча синові нормально. Другу так і не взялись читати. Хотіла продати, але син не дозволив.
  В нас куплені Вікусині історії та Морськосвинський детектив. Купувала після позитивних відгуків, але ще не встигли прочитати. Гарно, що ви позичені читали. А ми вже будемо куплені читати)
  Серія Содомки синові теж гарно зайшла.

 • le313 14 октября, 16:52

  Будь ласка, Оксанка!
  І ми про Вікусині історії і про Морськосвинський детектив тільки гарні відгуки чули. І під час Форуму дивилась зустрічі саме з цими двома письменниками (так співпало). Але то справа смаку. Сподіваюся вам гарно підійдуть. Не планувала їх купувати; друзі принесли почитати, хоч не домовлялись наперед; був сюрприз :relaxed:

 • IrynaPanchuk 16 октября, 20:49 1

  Дякую! Всі книги для мене відкриття, крім Содомки). В нас є про автомобіль, хоча сина не дуже зацікавила. Може донці піде). Зайшла в клуб вперше за тиждень, а тут стільки дописів, так класно. Читати не перечитати)

 • le313 17 октября, 00:05

  Мене теж дуже потішила така клубна активність. От що значить вихідний посеред тижня! :wink:

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб