Тематичний Конструктор дерев’яний Гараж 79 елементів

За допомогою цього конструктора можна створити 2 моделі гаражів, які стануть чудовим доповненням для ігор з машинками і буде чудовим доповненням до будови міста з автопарком.

Конструктор IGROTECO «Гараж 79» - це дерев'яний конструктор просунутого рівня з 79 елементів для самостійного складання двох моделей дерев'яних гаражів з одного набору: великої моделі з воротами, які висуваються в бік, і меншої з воротами, які висуваються вгору. Модель збирається згідно інструкції, яка зазначена на звороті коробки.

 

Конструктор є чудовою альтернативою гумовим, пластиковим і м'яким іграшкам. Він виготовлений з натурального матеріалу - дуба, з дотриманням всіх державних стандартів. Відсутність фарб, клею і ретельне шліфування робить його абсолютно безпечним для здоров'я. Будучи дуже приємним на дотик, конструктор відмінно допомагає зняти стрес. 

Дерев'яні елементи універсальні, вони розвивають дрібну моторику, фантазію і уяву і навчають основам геометрії. Конструктори серії сумісні між собою і доповнюють один одного, якщо маєте подібний, що дає можливість комбінувати різні типи конструкторів між собою для створення більш складних будівель.

            Рекомендована від 3 років для самостійної гри, як хлопчикам, так і дівчатам.

 

 

Ціна: 255 грн.

 

 

Стан: як новий, відкрили і закрили, збираемо більш складні моделі, як кажуть невдалий подарунок. Можна на подарунок.

Кількість деталей у коробці: 79 шт. (комплектація вся на фото у порівнянні: наявність  -  згідно з інструкцією)

Розміри складеного гаража: 79х8,4 / 15 / 12 см

Розміри коробки: 20,5х15,5х7 см

Матеріал деталей конструктора: дерево, дуб

Матеріал коробки: картон

Темы: Игрушки

Комментарии

    Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

    Вернуться в Клуб