Что выгодней?

Купить участок со старым домом, снести его и построить новый или купить новый дом?

Темы: Будинки

7 комментариев

 • Mila_life 2 июля, 13:07 2

  Новий будинок, якщо він вас ззовні влаштовує.
  Побудувати новий - це дорожче.

 • Комментарий удален

 • elena111 2 июля, 13:13 5

  купить новый дом. цены на недвижимость очень упали,а на стройматериалы-нет.

 • Akvito 2 июля, 16:37

  Купить участок и построить новый дом.

 • Svetochka13 2 июля, 22:43

  Півтора роки тому це питання було для нас з чоловіком мега актуальне. Але ситуація була виключно у виборі земельної ділянки, котра була майже в одну ціну як зі старим будинком (під знесення) або є ділянкою, вільною від забудови. В силу коштів, варіант купити будинок не розглядався. Ось більше року ми будуємось, але при можливості звичайно краще купили б готовий. Оскільки собівартість будівельних матеріалів + робота спеціалістів дуже дуже вартістна. Раджу не відкидати ідею купівлі збудованого.

 • Lidika 3 июля, 00:21

  звичайно, новий. Нехай на перших порах зайдете у одну кімнату і кухню (умовно), а з часом дообладнаєте. Будувати дорожче, ніж купити нове недобудоване, тобто недообладнане. Але майте на увазі стан новобудови - коробка плюс дах - це десь третина дому, найдорожчі отделочні роботи, та й майстрів добрих нема - виїхали, залишилися як правило ті, що думають, що вміють. Самі збудували дім з нуля, трохи на цьому знаюсь. А ще краще знайти варіант, де продають терміново за мінімум, як моя подружка купила НОВИЙ трьохповерховий будинок з меблями у передмісті за 50 тис. доларів, але то ще треба мати щастя.

 • Jannine 21 июля, 14:40

  Строить наверно выгоднее и огромный плюс в том что вы будете контролировать сам. Проект будет вас полностью устраивать. Этот дом будет идеален для вас. Посмотрите аукционы по продаже земли на https://zakupki.prom.ua/auctions-dgf/auctions?category=land , может вам и не придется старый сносить

 • LavandaMama 15 августа, 19:30

  Это как бы разные финансовые затраты, первый вариант сложнее но дешевле, нежели второй который проще но затратнее.

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Клуб