Юмор cегодня в 17:11

Немного юмора в ленту :-):-):-)

Организованная преступность

Мама с родительского собрания вернулась)…

Юмор cегодня в 12:53

Сміх

Недавно випадково дізналася, що діти посміхаються приблизно 300 разів в день.... Дорослі-всього 15. .Цікаво, чому так? Чому дорослим так тяжко знайти в собі хороший настрій? Можливо тому, що ми шукаємо приводу? .Розповіли вам анекдот-ви посміхнулись. Вам щось вдалось-ви посміхнулись. В кінці кінців цукерку з'їли... Але існує завжди якась "умова" для посмішки. Мені здається, що це дуже тяжко. .Знаєте, я завжди старалася стати цією "умовою" для інших... Надіюсь, що тім, хто мене знає це подобається! .Тож зоставлю вам у стрічку ну зоооовсім не адекватну фотографію лиш для того, щоб ви посміялися, подумали, що я геть з розуму зійшла, але щоб настрій ваш покращився))) І з думкою про те, що "Слава Богу, я не така/такий…

Юмор вчера в 23:02

Курьёзы во время ....

Сегодня случайно увидела эту парочку на дереве.

Не знаю отчего именно у "дамы" такой взгляд)) толи от того что меня увидела, карабкающуюся на дерево, толи от того что делается сзади))

Тема для поделиться улыбкой.

Юмор вчера в 21:36

Юмора в ленту)))

Стоит мужик утром на остановке мимо пробегает какой то спортсмен щелкает его легонько по носу и говорит:- Дурачок! И бежит дальше.На следующее утро ситуация повторяется. Мужик вечером приходит домой рассказывает жене про это, та ему говорит мол забей мало ли дураков всяких На следующее утро опять стоит мужик на остановке мимо пробегает тот же спортсмен щелкает его по носу и говорит:-Ябеда!

*****

Утром муж, наблюдая картину как я покрываю прическу лаком для волос говорит:— Зря ты дихлофос переводишь, твои тараканы бессмертны!

*****

Юмор вчера в 10:26

Трошки жизи

Так, так. Замість того, щоб робити диплом, я дивлюсь мемчики, мемасики, мемоси.