☘ Яскісна блуза в офісному стилі від Tchibo (Німеччина), р.: 46-48 (40/42 евро)

Шаг ставки - 20 грн

Товар продан 1 раз

Ставки принимаются до 17:31


На Кашалоте 5 лет
561,1 тыс. лотов

О товаре

Ця довга жіноча блуза надзвичайна : вона зроблена із суміші бавовни та модалу, тому вона м’яко струмує. Такі деталі, як закруглений нижній поділ і трохи витягнута спинка, надають йому приємної легкості - просто ідеальна частина спорядження для відпочинку.

Має V-подібний виріз із затяжкою та воланом у верхній частині. Формувальні шви прикрашені декоративною вишитою стрічкою. Еластичні кінці рукавів забезпечують ідеальне прилягання блузи. Горизонтальний розділовий шов з легким воланом на висоті талії підкреслює жіночу фігуру.

Колір

Темно-синій з повним принтом

Матеріал

50% бавовна (від органічного виробництва), 50% модал (TENCEL ™)

**********************************************

ПОГ: 55 см

ПОТ: 52 см

Довжина: 60 см

Довжина рукава: 60 см

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.