☘ Велике махрове плаття-рушник з бавовни від Tchibo (Німеччина), розмір: 180 х 80 см

Стартовая цена - 225 грн

Блиц-цена - 225 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 3 раза

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
440,1 тыс. лотов

О товаре

Сукня для рушників плаття для басейну, басейну і пляжу: це плаття з чистого органічного бавовни ідеально підходить для швидкого накидання чого-небудь, а також для сушіння шкіри в разі потреби. Особливо легке махрове якість здається надзвичайно приємним. Регульовані ремені забезпечують правильну посадку Колір: бірюза Матеріал: 100% бавовна (органічно вирощений) Розміри: прибл. Інструкції по застосуванню: 80 x 180 см: спочатку надіньте один плечовий ремінь, потім оберніть рушник навколо тіла і, нарешті, надіньте інший плечовий ремінь іншою рукою. Ідеально підходить для душа після довгого дня на пляжі або в басейні | З органічної бавовни | Регульований Carrier | Приємний комфорт при носінні завдяки особливо легкому махрового якості | Сукня для рушників - ідеальний одяг

***********************

колір:

Як на фото

матеріал:

100% бавовна (від органічного землеробства)

Розмір:

Надзвичайно м'яке, вбирає якість рушників

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.