☘ Ущільнювач під двері від протягів і холоду Tchibo (Німеччина)

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 1 раз

Ставки принимаются до завтра, 13:01


На Кашалоте 5 лет
440,1 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж, Еще 1
Возврата и обмена нет

О товаре

Тепер немає протягів і холоду, тому що це подвійне ущільнення двері надійно зупиняє їх. Завдяки зменшенню втрат тепла ущільнення двері допомагає економити енергію. Простота установки Ущільнення підходить для дверей шириною до 80 см і може бути легко вставлено під двері - ніяких інструментів не потрібно. Навіть коли двері відкриті, вона залишається на місці і не ковзає. Складання, що заощаджує місце Якщо в теплі дні ущільнювач статі не потрібно, його можна легко скласти і прибрати для економії місця. Колір: коричневий Матеріал: плівка ПВХ усередині пінополіуретану

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.