☘ Оригінальний фітнес-топ від Tchibo (Німеччина), розміри: 48-50 (42 євро)

Стартовая цена - 29 грн

Блиц-цена - 29 грн

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 8 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
432,5 тыс. лотов

О товаре

Цей фітнес-топ підготує нас до будь-яких тренувань. Верх відрізняється формою в формі світлового променя і має покриття DryActive Plus, завдяки якому він дихаючий, відводить вологу з поверхні тіла і швидко висихає. На додаток до круглого вирізу шиї, зверху також є складні вставки, зроблені за допомогою технології лазерного різання на спині. Вміст еластану робить його стійким до деформації, відмінно лежить і забезпечує повну свободу рухів.

колір:

темно синій

матеріал:

88% поліестер, 12% еластан

****************************************

ПОГ: 50 см, добре тягнеться

ДЛ: 67 см

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.