Туш для вій силіконова

Стартовая цена - 100 грн.

Шаг ставки - 10 грн.

Блиц-цена - 200 грн.

Состояние - новое

Натуральна Українська косметика!!!!!

Силіконова туш насиченого синього кольору дарує віям чудові об’єм і довжину, надає їм гарного вигину. Візуально синя туш робить погляд більш яскравим і виразним, а білки очей біліше, що надає свіжий і молодий вигляд усьому обличчю.

Завдяки силікону, що входить до складу, туш не обтяжує вії, зберігає їх у підкрученому стані протягом усього дня. Не розтікається під дощем, стійка до сліз і не залишає відбитків на верхній повіці. При цьому дуже легко змивається, не утворюючи розводів навколо очей.

Пальмова олія та олія жожоба дарують ніжний догляд і турботу: зволожують, живлять і зміцнюють, захищають від згубної дії ультрафіолету.

Рекомендації візажиста: синя туш – найуніверсальніший варіант кольорової туші, оскільки вона підходить до блакитних, карих, зелених і сірих очей. Найідеальніший варіант – це її поєднання з карими очима: туш синього кольору виділить їх, зробить погляд яскравіше, граючи на контрасті.

Синя туш може бути єдиним яскравим елементом повсякденного макіяжу, але без використання будь-якої підводки та олівця. Просто нанесіть на повіки нейтральні бежеві тіні, а вії щедро покрийте тушшю. Інший варіант – виділити нею тільки кінчики вій, поверх звичайної чорної туші.

У вечірньому макіяжі синя туш чудово поєднується з чорними smoky-eyes.

Ставки

    Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться