Все полные!25 упаковок.Супер клея-геля.В магазине 1 упаковка 12грн.Читайте описание)

Последняя ставка 60 грн.

Блиц-цена - 100 грн.

Состояние - новое

Клей идет в тюбике, без колпачка. Учитывая то, что данный клей является гелевым, его успешно можно использовать без колпачка и носика. Достаточно просто размазать его по поверхности, сильно прижать на 1-2 минуты и изделие готово к использованию.

Продукт полностью рабочий.

* * *

Призначення

Продукт призначений для склеювання дерева, гуми, шкіри, картону, фарфору, металу та більшості пластиків. Підходить для склеювання пористих матеріалів або матеріалів із високою вбирною здатністю. Непридатний для склеювання стиропору, поліетилену, поліпропілену, тефлону.

Характеристика небезпеки

Легкозаймиста рідина. За лічені секунди склеює шкіру та очі. За вологості повітря менше 50% випари можуть подразнювати очі та дихальну систему.

Фізичний стан: гель

Колір: прозорий

Запах: ефірний

Характеристики

Температура застосування: від +18 до +25 ºC

Теплостійкість: від –40 до +70 ºC

Температура зберігання: від –20 до +30 °C

Країна Виробник: Ірландія

Склад Етилціаноакрилат

Зберігання

Клей зберігати в замкнених складських приміщеннях, що добре провітрюються. Ємкості добре закривати після використання. Зберігати в сухому прохолодному місці. Температура зберігання – не вище +30 °C.Не тримати разом із харчовими продуктами та кормом для тварин .У клея вышел срок.Но,он не майонез ,не испортился,даю гарантию на то,что Будет отлично клеить еще долгое врем'я.Отправка по пятницам,утром

Победитель VovkinaMama, ставка 60 грн.

1 ставка

Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться