Увлажнитель воздуха Orion Лягушка

Торги закрыты / лот опубликован 18 октября 2016, 10:54

Стартовая цена - 399 грн.

Блиц-цена - 800 грн.

Состояние - новое

Продаю нашу улюблену і найкориснішу річ 1-ого року життя - зволожувач повітря у форми жабки! Він рятував нас від пересушеного повітря (особливо у опалювальний сезон!) та коли у доці різалися зубки і сопельки текли рікою, то спокійно спали вночі, бо носик був зволожений)

Крім того доця Дуже любила ним гратися- всі родичі по черзі були жабками (кришку одягала на голову і казала ква-ква)), а коли безпосередньо він працював, то ловила пар ручками))

Зволожувач нам подарували на хрестини і я вважаю, що це перше , що має зявиться дома, коли народжується дитинка (хоча в процесі зрозуміла, що з ним дихати набагато легше!!!)

Активно ми ним прокористувалися якраз рік часу! Використовувала спочатку дистильоввну воду, а потім звичайну - ніякого білого нальоту на меблях не було! Єдине, що з часом почав зявлятися накип- я кожного тижня його очищала, але все ж вигляд відповідно трошки змінився- на фото все видно, хоча все в середині, тому ззовні не помітно))

Ну і останнє чому його продаю- ми перебралися у будинок, де потрібна набагато більша потужність зволожувача (у квартирі була кімната десь 16 кв м- вистачало повністю))

Можу відправити уп +18 грн (габаритна річ все таки))

Повернення немає

Ну і характеристики від виробника+огляди цього зволожувача і цвна нового 745 грн) - кому цікаво напишу в пп, бо тут заборонено вставляти посилання на інші сайти(

Тип: ультразвуковой. Площадь обслуживания: 30 кв. м. Потребляемая мощность: 35 Вт. Тип управления: механическое. Дисплей: нет. Таймер: нет. Вес: 1,33 кг. Цвет: зеленый.

Ставки

    Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться