Лента для декора ногтей. Лот 3 шт !по 20 м. На выбор

Торги закрыты / лот опубликован 6 октября 2016, 09:52

Последняя ставка 10 грн.

Шаг ставки - 5 грн.

Блиц-цена - 25 грн.

Состояние - новое

Лента для декора ногтей

Наклейки для нігтів.

УП + 10 грн

. Стрічка має клейкий шар, тому використовувати її можна на будь-якому покритті, будь-то лак, гель-лак або акрил.

Клеїти її потрібно на висохлі нігті, вона не відклеїтися. Зате це запобіжить поява заглиблень в лаку від притискання стрічки до нігтя. Після того, як стрічка приклеєна, поверх необхідно нанести закріплювач. Це згладить поверхню, а блиск не постраждає.2 способи використання:

1. В першу чергу стрічку використовують для дизайну як аксесуар. Алгоритм дій тут наступний:

Ніготь покривається лаком. Якщо покриття одноколірні, то наноситься 2 шари. Красиво виходить, якщо використовується кілька кольорів, а на стикувальну смужку прикріплюється стрічка (до того ж вона приховує, якщо щось вийшло нерівно на стику). Покриття може бути також гель-лакове.

Відріжте шматочок потрібної довжини. Приклейте його до нігтя відповідно до придуманим візерунком. Пам'ятайте, покриття повинне бути висохлим!

Якщо десь довжина стрічки трохи більше, ніж потрібно, і виступає за краї, то манікюрними ножицями акуратно видаліть надлишки, так, щоб до краю залишався як мінімум міліметр.

Поверх нанесіть закріплювач, можна для надійності навіть в 2 шари. 2. Другий спосіб використання стрічок для дизайну - в якості допоміжного матеріалу. Наприклад, можна покрити нігті декількома лаками, потім наклеїти смужки в потрібному напрямку і поверх нанести ще один колір лаку. Після його висихання смужки відірвати. У підсумку на однотонному тлі вийдуть кольорові смужки - красиво і ефектно. Тільки не забудьте нанести фініш, інакше поверхня буде не рівною. Таким же чином можна робити манікюр в смужку, наприклад, намалювати тільняшку. Так смужки будуть рівними і тонкими. І при цьому не важливо, якого кольору стрічки використовувати . Варіантів дизайну насправді багато. Можна використовувати стрічки як обведення у французькому манікюрі. Можна доповнювати і інший малюнок, створений за допомогою акрилових фарб.

Победитель Allya_G, ставка 10 грн.

Ставки

    Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться