Труси Памперсні - багаторазові. Голубі. Підійдуть 1-2,5 роки.

Торги закрыты / лот опубликован 4 октября 2016, 20:51

Стартовая цена - 29 грн.

Блиц-цена - 60 грн.

Состояние - новое

Труси ПАМПЕРСНІ - БАГАТОРАЗОВІ

Спеціально для того, щоб зробити делікатний процес привчання дитини до горщика зручним і не занадто обтяжливим, і придумані тренувальні трусики для привчання дитини до горщика .

з ними зручно привчати дитину до горшка. Трусики, що не протікають з еластичною резинкою. Всередині мягка махра.

!!! трусики не розраховані, щоб замінювати памперс, оскільки наповнюючів, що втягують і утримують на довго вологу вони немають. Вони розраховані на період, коли йде привчання дитини до горшка....пояс на резиночці, тому їх зручно знімати і садити дитинку на горшок. Якщо би раптом раптом маленький(а) не встих сказати що хоче на горшок, чи недобіг(ла) до нього)) колготки залишаться сухими! Резиночки на поясі та ножках запобігають перетіканню. Замінювати зразу після забруднення. У той же час, малюк обов'язково зверне увагу на те, що він помочився (відчує дискомфорт від вологи), а мамі буде легше пояснювати дитині, що і як потрібно робити.

Пам'ятайте, що тренувальні трусики не тільки допоможуть привчити дитину до горщика, але і збережуть ламінат, килими, меблі, постільну білизну у Вашій квартирі! :) Прати можна при 30 град.

Победитель nadin22, ставка 30 грн.

Ставки

    Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться