Іпомея. Лот 30шт насіння

Торги закрыты / лот опубликован 4 октября 2016, 10:14

Стартовая цена - 7 грн.

Блиц-цена - 30 грн.

Состояние - новое

Іпомея – витка трав’яниста багаторічна рослина, яку в нашому кліматі культивують як однорічну, бо в умовах тривалої зими вона вимерзає. Тоненьке стебло з розгалуженими численними пагонами спірально в’ється навколо опори, сягаючи 10 м заввишки. Листя велике, серцеподібне, на довгих черешках. Квіти воронкоподібні, зібрані по 3-4 пучки, небесно-блакитні з білою трубочкою, 8-10 мм в діаметрі. Розкриваються вони рано-вранці і закриваються лише через 13-14 годин. Запилена квітка зав’язує конусоподібний плід – коробочку. Насіння темне, ледь видовжене, опукле. Період цвітіння – з липня по жовтень. Рослина зав’язує багато насіння у вересні, але воно дозріває тільки у жовтні.

Часто ранні приморозки не дають йому дозріти. Це слід пам’ятати, якщо ви хочете щороку розмножувати блакитну іпомею. Схожість насіння не втрачається 2-4 роки.

Для успішного культивування іпомея потребує сонячного місця, захищеного від холодного вітру, пухкого, добре угноєного перепрілим перегноєм ґрунту, рівномірного поливу, своєчасного підв’язування до опори (це слід робити у перші 7-10 днів після висаджування розсади).

Іпомею краще розмножувати насінням, у відкритий ґрунт висіявають не раніше травня – червня. На постійне місце розсаду рослини висаджують тільки після приморозків на відстані 35-40 см одна від одної. Така ж сама відстань повинна бути до опори з дроту, шпагату тощо. Прикрасити іпомеєю можна стіни будов, веранду, балкони, альтанки, зробити з неї арки, гірлянди, піраміди.

Лот 30шт насіння. Уп 10

Ставки

    Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться