Концентрована рідина для миття посуду

Стартовая цена - 150 грн.

Шаг ставки - 5 грн.

Блиц-цена - 300 грн.

Состояние - новое

Ця висококонцентрована рідина зі свіжим ароматом цитрусових містить алое вера, альфагідроксидні кислоти (AHA) та натуральний екстракт перили, які запобігають подразненню шкіри внаслідок регулярного миття посуду. Усього кілька краплин утворюють величезну кількість піни, яка залишає посуд блискучим і бездоганно чистим!

Концентрована рідина для миття посуду DISH DROPS проникає крізь жир і присохлі залишки їжі, залишаючи посуд гігієнічно чистим і без нальоту очищувальних речовин.

Формула висококонцентрована – тепер менша кількість засобу має потужнішу очисну силу.

Можна безпечно застосовувати для очищення усіх видів порцеляни, скляного посуду, каструль, сковорідок і столових приборів, навіть кришталю і вишуканого срібного посуду.

Маючи справу із надто товстим шаром жиру або пригорілими залишками їжі, скористайтеся цим засобом для попереднього замочування посуду.

Рідина діє навіть у прохолодній воді, що допоможе вам заощадити електроенергію.

Концентрована рідина для миття посуду DISH DROPS не містить фосфатів, їдких кислот, лугів або хлорного відбілювача.

84% активних складників одержані з природних джерел.

Допомагає нейтралізувати неприємний запах від кухонних губок, ганчірок і водопровідних труб.

Можна безпечно застосовувати для очищення усіх видів порцеляни, скляного посуду, каструль, сковорідок і столових приборів, навіть кришталю і вишуканого срібного посуду.

Для миття у раковині або у мисці додайте 3 мл Концентрованої рідини для миття посуду DISH DROPS:tm: у 5 літрів теплої води. Після миття ополосніть посуд

Для економного використання розчиніть 1 частину Концентрованої рідини для миття посуду DISH DROPS у 3-x частинах води у Пластиковому дозувальному флаконі AMWAY:tm: , збовтайте, щоб розмішати суміш, потім видавіть невеличку кількість розчину на губку.

Щоб зберігати губки і ганчірки чистими, ретельно промийте їх теплою водою. Потім видавіть невелику кількість засобу з дозувального флакона на губку чи ганчірку, стисніть їх, щоб рівномірно розподілити рідину, і залишіть до наступного користування.

Будь ласка, візьміть до уваги:

Мийте руки після користування засобом.

Ключевые слова: новое

Комментарии и ставки

    Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться