☘ Лот 2 пари ☘ Спортивні шкарпетки з утепленою стопою серії Active, Tchibo (Німеччина), розмір 43-46

Стартовая цена - 34 грн

Блиц-цена - 34 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 13 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
487,1 тыс. лотов

О товаре

Шкарпетки і панчішно-шкарпеткові вироби

Правильна спортивний одяг починається з шкарпеток: ці спортивні шкарпетки мають додаткову м'яку підкладку в типових зонах навантаження і тиску, що робить їх ідеальним керівництвом для тренувань, занять спортом або тренувань. Шкарпетки виготовлені з натуральної бавовни і завдяки вмісту еластану добре зберігають форму, ідеально сидять і прекрасно зношуються. Додаткові плоскі шви в області носка і трикотажні вставки в середині стопи також сприяють ідеальної функціональності.

матеріал

76% бавовни (органічний), 22% поліамід, 2% еластан (LYCRA®)

****************************************

Кольори: довільні, постійно змінюються

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.