100 тем. Українська мова. Увесь шкільний курс у 100 темах.

Торги закрыты / лот опубликован 16 мая, 23:50

Фото №1
Фото №2
Фото №3
Фото №4
Фото №5

Последняя ставка 15 грн. Шаг ставки - 5 грн.

Доставка: Укрпочта (от 15 грн.)

Оплата: Предоплата на карту/счет

Возврата и обмена нет

Состояние - новое

100 тем. Українська мова. Увесь шкільний курс у 100 темах.

Формат: 20,0х13,0 см

Мова: українська

Кількість сторінок: 192

Обкладинка: м'яка

Довідник "100 тем. Українська мова" містить матеріал усього шкільного курсу, відібраний у 100 найбільш важливих тем. Інформація представлена в наочній формі чітко на одну сторінку, що дозволяє швидко знайти і запам'ятати необхідну тему.

У першому розділі представлені правила української мови: орфограми, правопис, чергування букв. У розділі морфологія розглянуті основні частини мови. Правила відмінювання іменників і прикметників, відмінювання дієслів, особливості вживання прислівників, дієприкметників і дієприслівників. Окремий розділ розглядаєслужбові частини мови.

Правилами синтаксису та пунктуації присвячені 17 тем. Розглянуто будову речення, головні і другорядні члени речення, докладно описані правила пунктуації для складносурядних і складнопідрядних синтаксичних одиниць.

Грамотна українська мова неможлива без розділових знаків. Правильне вживання ком, двокрапок, тире становить основу грамотного письма. У довіднику розглянуті базові напрямки стилістики, докладно описані основні стилі мовлення. Посібник стане настільною книгою, і буде допомагати дитині і його батькам протягом всієї середньої та старшої школи.

Надає можливість самостійно систематизувати знання, зосередити увагу на основних поняттях, термінах, визначеннях.

Для учнів, студентів, вчителів, батьків

УП 15 грн

Победитель ludka91, ставка 15 грн.

2 ставки

Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться