В лоті 3 нових ящика для іграшок побутової хімії, речей тощо..IKEA дивіться фото,це бомба

Торги закрыты / лот опубликован 16 мая, 22:25

Фото №1
Фото №2
Фото №3
Фото №4
Фото №5

Последняя ставка 110 грн. Шаг ставки - 10 грн.

Состояние - новое

Можна зберігати іграшки,конструктор,спортивний інвентар, садові інструменти або аксесуари для прибирання. Штабелюються, забезпечуючи економію місця, коли ви не використовуєте контейнери. Контейнер зручно піднімати і переносити завдяки інтегрованим ручкам.

Дизайнер:

IKEA of Sweden. Вони дуже кльові і якісні,вміщається багато іграшок,кубиків,машинок,конструкторів, чудово для іграшок,розвиваючих ігор,книг.Також ящики підходять для зберігання іграшок у ванній кімнаті,для побутовоі хіміі,швабри,овочів.Багато хто купує для зберігання дитячих носків і білизни,дитині зручно і цікаво. Чудово зберігати інструменти і всяку всячину на балконі чи в коморі,можна підписати і поставити один на другий,все в порядку буде. залишетесь задоволені на всі 100%!!!

Розміри товару:

Ширина: 28 см

Глибина: 38 см

Висота: 20 см

Важливо- відписуюсь на повідомлення переважно ввечері або вночі,прошу не хвилюватись,якщо відразу не отримаєте реквізити або відповідь.Лоти комбіную,кожен наступний лот +2грн до пакування

відправку укрпошти по тарифу експрес оплачуєте при отриманні, до вартості лоту за пакування посилки (матеріал пакувальний купується окремо) +10 грн.

Победитель solnichko, ставка 110 грн.

12 ставок

Для участия в торгах нужно войти или зарегистрироваться