☘ Красива стильна блуза в ромашковому дизайні від Tchibo (Німеччина), р .: 58-60 (52/54 євро)

Стартовая цена - 99 грн

Шаг ставки - 10 грн

Товар продан 2 раза

Торги закрыты


На Кашалоте 5 лет
438,8 тыс. лотов

О товаре

Ромашки досі є одним з найбільш популярних кольорів на балконі або в саду - і нам також подобається ця маленька класика на нашому одязі. Ця блуза з короткими рукавами і круглим вирізом надає грайливий, пружний вигляд стилізованим квітам, а еластичні ребристі манжети на вирізі і подолі з їх контрастними смугами додають декоративних акцентів.

Високий рівень комфорту при носінні

Жіноча блуза виконана з модно вирізаними рукавами, а завдяки якості віскозної натяжки вона приємно м'яко лягає і стікає по верхній частині тулуба. Еластан в тканини забезпечує стабільність розмірів, ідеальну посадку і додатковий комфорт при носінні. Топ доступний в яскраво-червоному і класичному чорному кольорах.

підходить

Дуже вільно лежить на тілі.

колір

Чорний з білою маргариткою

матеріал

95% віскоза (від Лензінга), 5% еластан

****************************************

ПОГ: 77 см.

Длина: 80 см.

****************************************

Заміри можуть мати похибку вимірювання ± 1/2 см

Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач с німецької мови на українську, взятий з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на ліцензійних оригінальних речах. Змушує це робити сам Бренд.

Це абсолютно новий одяг!

******

Форма оплати за посилку: післяплата (оплата при отриманні) з обов'язковим внесенням передоплати в розмірі вартості доставки на мій рахунок Кашалот. Більш детальну інформацію я повідомлю вам додатково.