Чарівний кисневий порошок! Плямовивідник !Німеччина

Стартовая цена - 15 грн

Шаг ставки - 5 грн

Товар продан 7 раз

Торги закрыты


На Кашалоте 4 года
1,4 тыс. лотов

Укрпочта, Новая почта
Предоплата на карту/счет
Возврата и обмена нет

О товаре

Користуюся вже декiлька рокiв, враження просто чудовi, все з ним сяють.чистотою, задоволена повнiстю !! Напишу вам в пару словах свої поради

1. Для виведення плям(speaker)

раджу розвести 2 3 столові ложки порошку на літр кипятку і замочити на ніч. Зранку якщо ще плями якісь залишилися то випріть ще в машинці 4 ст ложки порошку в відсік для порошку, температура погарячіша.

2. Для виведення плям з делікатних речей (speaker):arrow_down:

Розведіть 2 3 столові ложки порошку на літр кипятку і коли трохи прохолоне замочіть на ніч, якщо зранку ще є якісь плями то випріть в машинці ще.

3. Для чистки диванів, коврів, стін ітд (speaker):arrow_down:

Розведіть 5 ст ложок на літр кипятку і поки гаряче тріть губкою. Потім залишиться білий слід як від соди. Просто змийте водою.

4. Щоб почистити витяжку, каструлі в жиру і будь який інший посуд (speaker):arrow_down:

Розведіть 5 ст ложок на літр кипятку і замочіть. Якщо витяжка на години 2 -3. Поглядуйте періодично щоб не потемніла. Дивіться по складності.

5. В посудомийку 1 ст ложка у відсік для порошку. Відгуки двоякі. В когось все ідеально, в когось білий наліт залишається. Якщо буде наліт то до порошку добавте щіпотку лимонної кислоти і буде все блистіти і хрустіти :heart_eyes:

6. Багато дівчаток експерементують і чистять нагар на сковородах ітд. В інструкції про це нічого немає. Але їх експерименти дали позитивні результати. Для цього вони кип'ятять на малому вогні розчин порошку і речі в нагарі. 5 ст ложки на кожен літр кипятку.

Просто в машинці теж можна прати. Дайте 4 ст ложки порошку в відсік для порошку і температуру від 60 градусів. Чим вища температура, тим кращий ефект :revolving_hearts:

(!)(!)(!) Для шкіри , мембранних курток, алюмінія, полірованих та лакованих поверхонь не використовуємо . Шерстяні вироби, Паєтки, бусінки, блискітки можуть линяти, тому замочуйте в теплому розчині . Але порошок завжди розводьте кипятком (!)(!)(!)

Виробництво Німеччина з сертифікатом якості!!!!!!

По ставці можете заказати любу кількість гр. або кг..Читайте уважно !

Початкова ставка за 200грамм..Спробувавши 1 раз вы полюбите цей Чарівний порошок!!!!!

Отзывы

Порошок супер, как на кухне, так и для ванной и стирки. Рекомендую