Прошу допомоги для маленької Настусі, Здоровье ребенка

Прошу всіх небайдужих допомогти маленькій дівчинці Настусі. У дитини тяжка хвороба, але її можна врятувати. Допоможіть , хто чим може. Силка на сторінку, де є всі документи повязані з хворобою знизу. Це дуже гарна сім'я, давайте допоможемо зберегти це дитя. 

Дитину готові прийняти білоруські фахівці Маленькій вінничанці Насті Коломієць потрібна термінова пересадка печінки через злоякісну пухлину. "Майже рік нас особливо не лікували, бо результати аналізів були скрізь різні. Але 25 липня 2016 року Насті стало гірше і її забрали вже у реанімацію. На даний момент вона лежить у Вінниці в ВОДКБ. Стан стабільно важкий", - розповідає батько дівчинки. Батьки вирішили шукати порятунку в Білорусі, і клініка згодна прийняти дитину в будь-який момент, але потрібна хоча б початкова сума на лікування. "Всього рахунок на лікування 25 000 $, візьмуть з 10 000 $. Зібрати таку суму власними силами ми не можемо, всі наші сімейні запаси вже пішли на нескінченні аналізи", - каже батько дівчинки і просить про допомогу. 

 https://m.vk.com/public_hopak_vinnytsia


10 комментариев

 • natik15 29 сентября, 23:50

  Счета нет ,документов нет ! На что собирают

 • Lubava 29 сентября, 23:54

  Зайдите по ссылке. Там все подробно описано. Я просто знаю отца Насти и сегодня видела его в больнице. Очень хочется помочь хоть чем-то.

 • natik15 29 сентября, 23:54

  Я зашла по ссылке и там просто карта папы

 • natik15 29 сентября, 23:55

  И написано цена жизни 20-30 тысяч,так 20 или 30

 • natik15 29 сентября, 23:55

  Бросьте ссылку пожалуйста прямую на счёт и на документы

 • natik15 30 сентября, 00:11

  Спасибо ! Если они хотят собирать им нужны нормальные читаемые документы с выпиской с чёткой ситуацией и запросить счёт в Белорусии ,раковых больных чаще всего не берут ,но если у них пересадка ,то она должна быть в ремиссии ?или нет ? Если да из возможно возьмёт фонд какой-то

 • taniana 30 сентября, 01:08

  А КИЕВ ИНСТИТУТ ШАЛИМОВА что принять не может. Там Котенко пересадки делает. Тоже есть отделение транспонталогии печени. Прозвоните. Узнайте.

 • Lubava 30 сентября, 07:31

  Спасибо за совет. Они пока лежат в Вин. обл. больнице. Я не знаю всех тонкостей, но хочется помочь ребёнку.

 • Shopogolik_ya 10 октября, 13:14

  Здравствуйте! Я Вам посылку отправила в субботу, номер не смогу написать, так как сейчас с ребенком в больнице. В ЛС с телефона не получается, поэтому пишу сдесь...

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться