Не мій день., Хныки

Ще з ночі, як тільки почався сьогоднішній день, почали снитись якісь неприємні сни, толком не пам"ятаю, що мені снилось, але проснулась пів шостої з дуже не приємним відчуттям тривоги, довго не могла заснути , через що зранку ледь встала. З самого ранку вже не було настрою від цього не хотілось нічого робити, посуті нічого сьогодні і не зробила ( ледь їсти зварила ).  І ось всі новини , які чую сьогодні то тільки неприємні для мене. Плюс сьогодні домовлялись за операцію татові.( будуть видаляти пів щитовидки , так як там новоутворення . під час операції тільки буде відомо чи доброякісне воно і якщо НЕ ДАЙ БОГ то будуть видаляти щитовидку повністю.) От і думаю як так може бути і так тяжкий день для мене, так і всякі неприємності сьогодні весь день вилазять.  

І ось вже вечір, я думала що вже все що могло неприємного статись сталось, дзвонить розстроєнний син, який повертався з треніровки, ходить на футбол. Вже півтора роки як ходить майже рік , як воротар. 3 місяці тільки як перевели на основне поле, де вже тренірується основний склад, його року. І все добре було , було 2 воротарі і учась в змаганнях, турнірах він брав, а тут за місяць прийшло в команду ще 2 воротарі і його завтра не беруть вже на турнір, а новенького беруть так як більше сподобався і беруть сина тренера ( ну він їздить на всі змагання тут навіть не обговорюється). Син розстроєнний , я розстроїлась. Не знаю тепер чи взагалі він буде попадати на ті турніри раз 4 воротарі в командіі. Може це просто переломний момент в нас з його футболом і варто перечикати??? Кидати не хочеться, син привик , полюбив команду. Але з такими перспективами немає бажання великого ходити....

Вже сижу і просто чекаю , щоб поскоріше закінчився цей день... На межі зриву. От просто не мій день і все. Вже і плакала думала легше стане ( попустить) але ні.... 

Може це до мене завітала осіння депресія?))) П. С у вас бували такі дні?) як виходили з ситуації?)) 


27 комментариев

 • Malinka_orijinal 28 сентября, 19:21

  Вы очень мнительная. Ничего плохого не случилось! Может гормоны.

 • AllaT 28 сентября, 19:25

  може, якраз останній день сьогодні" цих" днів, плюс переживання за тата і нерви дали збій)) не витримали. Зазвичай я б не переймалась дуже таким. Але от питання з сином чи ходити йому на треніровки вже давно в повітрї " висіло" , так як не встигає потім з уроками( 6 клас) а тут бачу і він вже розстроївся дуже. от і навалилось все в одну "кучу")))

 • Malinka_orijinal 28 сентября, 19:27

  Если есть желание, пусть ходит. Еще ничего не ясно. Хуже, когда желания заниматься нет, не получается что хочешь.
  Держитесь. Через пару дней попустит)

 • AllaT 28 сентября, 19:29

  Бажання поки що є)) але які перспективи коли в команді 4 воротарі , один з яких син тренера( правда він тренує інший рік , а не їх, але це суті не міняє))))

 • Malinka_orijinal 28 сентября, 19:34

  Верьте в своего сына. Ну не взяли на турнир. Может не потому, что списали со счетов, а хотят посмотреть на новых в игре. Это спорт. Работа, работа и вера в будущее. Пусть делает то, что может, а там будет видно.

 • AllaT 28 сентября, 19:36

  дякую Вам, саме такі слова я і хотіла почути)) думаю це просто переломний момент у нього, витримає і буде все добре...

 • AllaT 28 сентября, 19:38

  просто попереду нас чекає турнір в Польщі , на який маєм всі шанси вже не попасти ) отоді буде море сліз . Він той турнір ще з літа чекав))) а тут ще + 2 воротарі і всіх явно не візьмуть)))

 • Malinka_orijinal 28 сентября, 19:40

  Поговорите с тренером. Хотя бы для себя ситуацию проясните.

 • AllaT 28 сентября, 19:43

  вже говорила)) сказав робити закордонний паспорт йому , а там буде видно, а це ще більша надія для нього і потім ще обідніше буде йому)) він ж до останнього надіятись буде, а я все більше переконуюсь , що шансів в нього мало))

 • IrinaSnejKa 28 сентября, 19:22

  У меня вся неделя такая:в пятницу были похороны отца старшей дочки,в тот же день оперировали мужа и тогда же заболели обе дочки.Всю неделю я,как загнаная лошадь,разрывалась одна между ними.Старшая выздоровела,младшая еще болеет и вчера я заразилась от нее.Короче,капец.Сегодня выпила порошки и пошла на почту и в магазин,потом убрала в квартире и сейчас готовлю есть.Правда,к мужу не попала,не было с кем младшую оставить,да и температурю((

 • AllaT 28 сентября, 19:26

  памятаю Ваш пост, у Вас зараз не легкий період в житті , але думаю після такої "бурі" у Вас настане тиша і спокій в житті)))

 • IrinaSnejKa 28 сентября, 19:28

  Да,тогда его не похоронили,разрешили только в пятницу,в день операции.Операция прошла хорошо,но от наркоза сутки отходил,сейчас на обезбаливающих,потихоньку начал ходить,завтра первые швы снимут,хоть что-то хорошее.

 • AllaT 28 сентября, 19:30

  раз вже почав ходити , то довго тримати не будуть) а вже , як буде дома і вам спокійніше буде)

 • IrinaSnejKa 28 сентября, 19:49

  Это да,даст Бог,через недельку выпишут.Самое интересное:помните,я писала о тех полутора тысячах на похороны,боялась,что не хватит на больницу?-Так вот,через день после этого с олх девушка купила у меня сапоги стоимостью 1700 за 1500,как думаете,совпадение или так и должно было быть?

 • AllaT 28 сентября, 19:54

  Я вже не раз бачила і зі мною таке було, що коли комусь поможеш Бог певертає тобі твоє " добро" . У мене теж була ситуація коли дітям своєї сестри гроші давали перед першим вересням щоб до школи все купила , хоча сама не дуже то багато мала , а мені на другий ж день прийшли на такуж суму гроші з біржі, хоча я думала що виплат в мене вже не буде і цих грошей не чекала. Сестра вдова , от напевне Бог мені так віддячив, що сиротам помогла)

 • IrinaSnejKa 28 сентября, 19:58

  Тут невольно начнешь верить в это)

 • ksanty 28 сентября, 19:33

  вот это вы себя накрутили капец... у меня однокласница в воскресенье умерла от опухоли мозга 35 лет всего.... до сих пор хожу под впечатлением а у вас.... а у вас все будет хорошо!!!

 • AllaT 28 сентября, 19:35

  дуже шкода вашої однокласниці, ось це дійсно біда... а я от розумом ж розумію, що всі ці проблеми дурниці, але нерви чомусь здають, ось і дивуюсь що це зі мною.

 • ksanty 28 сентября, 19:45

  овуляшка наверно

 • Golubo4ek 28 сентября, 19:36

  Вы сильно себя накрутила. Проснулись утром уже в ожидании чего-то плохого. А в принципе ничего страшного и не произошло, только с сыном печаль, но это может ознаменовать начало чего-то другого, лучшего. Думайте о хорошем, ожидайте только хорошего, и оно к вам притягиваться будет)))))

 • AllaT 28 сентября, 19:40

  дякую)) от довго думала чи створювати цей пост)) а тепер розумію, що всі ці коментарі мене реально заспокоюють))

 • AllaT 28 сентября, 19:40

  :) а то я вже думала може чого поміцніше випити 100 грам , щоб попустило))))

 • SvetlanaRevak 28 сентября, 19:50

  Вот и у меня этот день выдался не айс. В 4 часа утра разбудил цистит ((( все... День вычеркнут из жизни

 • AllaT 28 сентября, 19:56

  Оооо дуже не приємна штука! Я раз так літом вночі вногах вентилятор включила . До ранку вже мала цистіт я б ніколи і не подумала шо таке може бути

 • SvetlanaRevak 28 сентября, 20:00

  вчера с детьми загулялась, ноги чуть охладились и привет.

 • Mrinskaya_Mariia 29 сентября, 14:57

  Водки с перцем 100 грамм и попустит и на поправку пойдёте ! Выздоравливайте! Все будет хорошо!

 • AllaT 30 сентября, 00:22

  більше на рецепт від простуди похоже))))

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться